1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Novagra hem kadınların hem de erkeklerin rahatlıkla kullanabileceği cinsel gücü arttırmaya yarayan bitkisel bir ilaçtır. Yurtdışından ülkemize ithal edilen novagra, artık ülkemizde de üretilmeye başlamıştır. Sağlık Bakanlığı ve Tarım Bakanlığından onaylarını almış olup  birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Kalıcı cinsellik sorunlarınıza geçici çözümler sunmaktadır.

Cinsel ilişkiye girmeden yaklaşık 45 dakika öncesinde bir kapsül almanız yeterlidir. Etkisini hemen gösterir. 1 gün içerisinde 1 kapsül kullanılmalıdır. Cinsel isteğinizi ve performansınızı üst seviyelere çıkartır.

Yetişkinler için üretilmiş olan novagra, 18 yaşından küçük kişilere sakıncalıdır ve satılmamalıdır. Ayrıca kalp sorunu olanlar, hamileler, nefes sorunu olan kişiler doktor kontrolünde kullanmalıdırlar.

Peki novagrayı kimler kullanmalı ?

Novagra, cinsel performansı arttırdığı için, sertleşme sorunu olanlar, erken boşalma sorunu olanlar, cinsellikten soğumuş olanlar için mükemmel bir ilaçtır. 45 dakika içerisinde etkisini gösterir. Bireylerde ki bu sorunlar kronik hastalıkalrdır. Fakat novagra ile bu sorunlara geçici çözüm sağlanabilir.

Yan Etkileri Var mıdır ?

Bilinen ve gözlenen yan etkileri bulunmamaktadır.

Nasıl kullanılmalı ?

Cinsel ilişkiden 45 dakika önce alınmalı. Alkol ile kesinlikle alınmamalıdır. İçerdiği kalp ritmini arttırıcı maddeler nedeni ile alko ve benzeri içecekler ile alınması sakıncalıdır. Kalp hastalıklarına neden olabilir. İçerdiği afrodizyak ile metabolizma hızınız artar ve kan basıncınız yükselir.

Ürün İçeriği

 

  • Trigonella Foenum – Graecum 50 mg
  • Glycymhiza Glabra 100 mg
  • Tribulus Terrestris 150 mg
  •  Çoban Çantası (Toprak Üstü) 150 mg

Novagrayı nereden satın alabiliriz ?

Novagranın Türkiye Resmi Distribütörü www.geciktiricihap.biz.tr adresidir. Bu adresten, kapıda ödeme, orjinal ürün, hızlı kargo seçenekleri ile ürünü satın alabilirsiniz.

Nelere Dikkat Etmeliyim ?

Novagra satın alırken dikkat etmeniz gereken hususlar; bir kutu içerisinde 30 adet kapsül bulunmalıdır, piyasa fiyatının altında satılan tüm ürünler sahtedir, kutunun kapağını açtıktan sonra steril hava geçirmeyen bir üst koruyucu olmalıdır ve daha önceden açılmamış olması gerekir.

Ürünü kullanan arkadaşlar konu altına yorum yaparsanız alacak olan arkadaşlara da yardımcı olmuş olursunuz.

 

Yorum Yaz