1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Rüyada otobüs bileti görmek, rüyayı gören kişinin açıkça belli olduğu gibi bir seyahate çıkacağına işarettir. Ayrıca uzun bir süredir görüşmediği veya görüşemediği akrabası, dostu, sevgilisi, annesi, babası ya da kardeşleri ile bir araya geleceğine yorumlanır. Ancak rüyayı gören kişi otobüsün içinde elinde bir otobüs bileti ile kendini görmesi, haksızlık ile suçlanacağına ve kendisini temize çıkarmak için çok uğraşacağına işaret eder.

Rüyada otobüs bileti, en kısa zamanda bir kavganın bir münakaşaının oluşacağını gösterir. Kavganın dikkat edilmez ise kaybedileceği yorumlanabilir.

Ayrılık anlamınada gelen rüyada otobüs bileti görmek  aynı zamanda bir araya gelmeyede işaret eder. Bu durum rüyayı gören kişinin iş durumuna bağlıdır. Kısmetli ve kazançlı bir iş için birkaç iş adamı ile bir araya gelebilir yada kazanç sağlayacağı bir iş için kendi işinden ayrılması demektir.

Rüyasında bir kimse otobüs biletinin yandığını görmesi, gideceği seyahatin ona zorluklar yaşatacağına delalet eder. İptal edildiğini görmek ise çıkacağın seyahatte işlerinin rast gitmeyeceğine işaret eder. Aslında rüya sahibinin otobüs bileti ile ilgili kötü durumlar görmesi seyahatinde olumsuzluklar yaşayacağı bu yüzden bi süreliğine seyahate çıkmaması gerektiği konusunda işaret verir.

Rüya tabirleri yaparken, rüyada otobüs bileti görmek konusunda dikkatli yorumlar yapılmalıdır. Çünkü bu rüya iki türlüde, olumlu ve olumsuz olarak yorumlanabilir. Rüyanın olumlu olabilmesi için herhangi bir kötü veya sıkıntılı bir durumun olmaması gerekir. Sude Ketenci olarak herkese rüyasında iyi yolculuklar dilerim :)7

Kaynak: http://www.otobus-bileti.com

 

Yorum Yaz