1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada aba görmek

Rüyada Aba Görmek

 

Rüyada Aba Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada aba görmek, genel olarak hayra yorumlanmaz. Rüyada aba görmek, fakirliğe yorumlanır ve mal kaybı olacağına işaret eder.

Kişi rüyasında abadan inşa edilmiş bir giysi giydiğini görürse ,  fakir bir hale düşecek ,  elemli ,  kederli bir döneme geçiş yapacaktır.  Rüyada abadan inşa edilmiş giysi giydiğini gören bir birey ,  parasal özgürlüğünü kaybedecek ,  para bazlı açıdan sıkıntıya düşecek demektir .

Rüyada renkli biçimde aba giyilmesi ,  hayırlı bir habere ,  nasip ve mutluluk günlere açılan bir kapı demektir .  Rüyada gördüğünüz renkli aba ,  uzun süredir arzu ettiğiniz bir şeyin ,  pürüzsüz bir biçimde gerçekleşeceğini ve hayırlara vesile olacağını bildirir .

Rüyada aba görmek ,  beklentilerinizin ,  emeklerinizin ve isteklerinizin gerçekleşeceğini bildirir .  Rüyasında aba gören birey ,  güvenebileceği insana ve huzurlu bir yaşama kavuşur; mental sorunlarından ve endişelerinden kurtulur ,  rahata erer .  Rüyada aba görmek; ferahlığa ,  parasal meselelerden sıyrılmaya ve mutluluğa işarettir .

Bir söylentiye yönelik de rüyada aba görmek ,  yakın sürede yolculukla yapılacağıyla yorumlanır .  Rüyasında aba gören kimse ,  bizzat açısından mühim durumda olan birinin veya etrafında önemsenen birinin desteğiyle sıkıntılarını çözüme kavuşturacak demektir .

Rüyada aba görmek, eskiyen ,  yırtık veya yamalı ise birey yardımseverliğe yönelecek ,  kişiliğinde bazı gelişmeler olacak; ek olarak bilge ,  olgun ,  ağırbaşlı ve ayakları yere basan bir kişiye dönüşecektir .  Ama görülen aba yepyeni ise ,  birey doğru yaşamında berbat manada değişecek ve yozlaşacak; tamamıyla değişik bir birey olacaktır .

Rüyada gördüğünüz abanın kirli olması ,  size geliyor olacak yardımlardan ötürü ortalıkta bazı dedikodular çıkacağının habercisidir .  Rüyada kirli aba ,  çevrenizdekilerin sizin hakkınızda olabilir olmadık birşeyler söyleyeceğine işaret eder .

Eğer rüya sırasında abanın üzerinde mor lekeler oluşmuşsa ,  birey parasal getiriye kavuşacak ,  bir yerlerden kazanç akışı sağlayacaktır .

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada rakı içmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Aba Görmek
Puanlama
4

1 Yorum to “Rüyada Aba Görmek”

  1. Tayfun Kadir Güler

    Böyle bir rüyayı kimse görmek istemez.Gerçek olurmu olmaz mı bilmiyorum

Yorum Yaz