1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada abajur görmek

Rüyada Abajur Görmek

 

Rüyada Abajur Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada abajur görmek ,  hayırlı ve kârlı süren ancak sonuçlanamayan işinizin arzunuza yönelik sonuçlanacağına ,

Rüyada abajur görmek ve  lambanın üstünden kaldırdığınızı görmek ,  yakın bir dostunuzdan ummadığınız bir sürede iyilik göreceğinize işarettir .

Her ne biçimde olursa olsun abajur konusunda bir birşey görmek ,  yakın gelecekte bir işten parasal bir getiri sağlanacağınıza ,  yararlı bir işe başlayacağınıza ,  geliri eskiden malum ve belirli meydana gelen işlerin varlığına delalettir .

Rüyada abajurdaki ışığın yanıp söndüğünü görmek ,  o anda bilmediğiniz ,  daha sonradan meydana çıkabilecek bir işten getiri sağlayacağınız manasına gelir .  Rüyada abajur görmek iyi bir mesaj verir .

Rüyada abajuru bizzat yakan birey bir imkanı değerlendirecek demektir .  Rüyada abajur görmek ,  bireyin yapacağı işten başkalarının etkilenmesine müsaade verilmeyeceğine işarettir .

Rüyada üzerinde desen olan bir abajurun odanın duvarlarında şekiller oluşturacak biçimde döndüğünü ve sıkı bir imaj yarattığını görmek hayallerinize yaklaşacağınızın ve yepyeni bir ev alacağınıza işaret eder .

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada aba görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Abajur Görmek
Puanlama
3

Yorum Yaz