1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada abanoz ağacı görmek

Rüyada Abanoz Ağacı Görmek

 

Rüyada Abanoz Ağacı Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada abanoz ağacı görmek , güç ve dirayete işaret eder.

Rüyada abanoz ağacını görmek, yeşilken görmek , Hindistan benzeri uzak ülkelere gitmeye, bu seyahatle parasal , içsel getiri sağlamaya ve gezi dostu edinmeye işarettir.

Rüyada abanozdan inşa edilmiş tek mal görmek arzu edilmeyen şeylerle karşılaşmaya işaret eder. Tek Takım yorumcular da abanoz ağacını katı mizaçlı tek eşle evlenmeye, inatçı misafirlerle karşılaşmaya işaret eder. Bu tabircilere göre abanoz ağacı satmayı da o konuklardan kurtulmaya açıklar .

Abanoz ağacını şayet tek adam görürse eğlenceli , servet sahibi tek kadınla tanışılacağına; tek bayan görürse katı kalpli zengin tek erkeğin varlığına işaret eder. Rüyada abonoz ağacı görmek ya da abonozdan inşa edilmiş eşyalar görülmesi, tek sürü inatçı ve huysuz biri ile evlenme ya da iş ortaklığı yapılacağına delalettir.

Rüyada abanoz ağacı görmek ,  düşü gören bireyin cinsiyetine yönelik farklı anlamlarla yorumlanır .  Rüyada abanoz ağacını gören kişi erkekse eğlenceli ,  dünya dolu ,  hayattan zevk meydan varlıklı bir kadınla karşılaşacak demektir .

Rüyada abanoz ağacını gören kişi bir kadınsa katı mizaçlı ,  katı kalpli ,  vurdumduymaz zengin bir adamla karşılaşacak demektir .

Rüyada abanoz ağacı görmek erkek amaçlı ,  güzel bir eşe işaret ederken kadın amaçlı sevinçli olamayacağı bir eşe işaret eder .

Ama abanoz ağacı ,  güçlük ve uğraşı da simgelediği amaçlı erkek amaçlı de kadın amaçlı de bu yepyeni karşılaşmalar ve birliktelikler Yorucu geçeceğine ve birlikteliklerin uzunca sürmeyeceğine delalet eder .

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada abajur görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Abanoz Ağacı Görmek
Puanlama
2

Yorum Yaz