1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada abdest almak

Rüyada Abdest Almak

 

Rüyada Abdest Almak Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada abdest almak, temiz bir su ile abdest aldığını gören kimse, sıkıntıdan kurtulacağına, keder ve üzüntüsünün son bulacağına, hasta ise iyileşeceğine, korku ve endişe ettiği şeylerin yok olacağına işarettir.

Rüyada yarım abdest almak, sıcak su ile temizlenmek geçici bir sıkıntıya alamet eder. Rüyada abdest suyunu içmek, hayırlı bir işe teşebbüs etmeye, borçtan kurtulmaya delalet eder.

Rüyada boy abdesti (gusül) almak, feraha çıkmaya temize çıkmaya işaret eder.

Deniz suyu ile boy abdesti alma, borçların kolayca ödenmesi, bir an önce borçlardan kurtulmak ile yorumlanır. Boy abdestinden, gusülden sonra yırtık elbise giydiğini gören kimse bir müddet mali sıkıntı geçirecektir demektir.

Rüyada abdest bozmak, hacet ettiğini gören kimse, kederden kurtulup sevinir. Bir takım kitapları kirlettiğini gören kimse, alim ve hafız olur. Ya da hafız veya alim olacak evladı doğar. Rüyada abdest bozmak iyiliktir.

 

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

 

Bir önceki rüya tabiri rüyada araba görmek bakınız

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Abdest Almak
Puanlama
5

1 Yorum to “Rüyada Abdest Almak”

  1. Tayfun Kadir Güler

    Böyle bir rüyaya hiç denk gelmedim.Eğer ieriki hayatımda geldiğim zaman bu bilgilerden faydalanırım artık 🙂

Yorum Yaz