1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada abdest bozmak

Rüyada Abdest Bozmak

 

Rüyada Abdest Bozmak Ne Anlama Gelir?

 

Rüyada abdest bozmak, beladan, sıkıntıdan ve kederden kurtulmaya işaret eder. Rüyada minik abdest yaptığını görmek , üzüntülerin gideceğine alamettir. Rüyada abdest bozmak, bozan kişi zengin ise malının zekatını verir.

Bir kimse rüyada, kendisinden kuru bir birşey çıkmakla abdestinin bozulduğunu görse, sağlık ve afiyeti amaçlı malını harcayacağına işaret eder. Bireyin rüyada abdest yaptığı yeri bilmemesi, malını boş yere harcayacağıyla deyim olunur. Yeniden bireyin bir yere abdest edip üzerini toprakla örttüğünü görmesi, bir malı bir yere gizlemeye işaret eder. Minik abdest bozmak fakir amaçlı zenginliğe, seyahat amaçlı memleketine dönmeye işaret eder.

Rüyada abdest bozmak, bireyin uyumlu bir yere yahut tuvalete, tuvaletini yapması sıkıntılarından kurtulmaya, İnsanların görebileceği rastgele bir yere tuvalet inşa etmek, kişiyi sıkıntıya sokacak bir birşey inşa etmeye, Sidiğin bir bölümünü işeyip bir bölümünü tutmak şuanki sıkıntının gitmesiyle beraber malının bir bölümünü kaybetmeye, Bilinmeyen bir yerde minik abdest bozmak bilinmeyen bir kadınla evlenmeye işaret eder.

Rüyada sidiği sıkışıp da su dökecek koltuk bulamamak, bir birşey gizlemek istendiği takdirde uyumlu bir koltuk bulamamaya, Tuvaleti kolaylıkla yaptığını görmek rızkın pratik teminine, Zorlanarak işediğini görmek geçim hususunda zorluklarla karşılaşmaya, Bireyin gömleğine tuvalet yaptığını görmek evli bireyler amaçlı genç sahibi olmaya, bekar amaçlı evlenmeye, Leğen, testi,şişe ve gibi kaplar içerisine yahut bir kuyuya işemek bir kadınla nikahlanmaya, Kocaman abdest ihtiyacını gidermek eşya ile deyim olunur. Rüyada abdest bozmak, yaptığı koltuk, bilinmeyen ise, bilmediği bir yere parasını harcar ve parasal kayba girer.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada abdesthane görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Abdest Bozmak
Puanlama
5

Yorum Yaz