1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada abdest almak

Rüyada Abdest

 

Rüyada Abdest Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada abdest, iyiye ve hayra yorumlanır. Rüyada abdest almak, temizlenmek, düze çıkmak, aklanmak anlamlarına gelir.

Malumdur ki abdest, yanlışları temizleyen ibadetler olarak gösterilir. Rüyada abdest  korunmaya, güzelliğe, hayır ve iyiliğe delalet eder.

Rüyada temiz su ile tam anlamıyla abdest aldığınızı gördüyseniz maksadınıza kavuşacağınıza delalet eder.

Rüyada abdestin tamamlanmaması şuanki problemlerin bir zaman ek olarak aynı ritimde devam edeceğinin göstergesidir.

Rüyada abdest almak, namaz kılmak için abdest almak korkudan güvenilir olacağınıza, Allahu Teala’nın himayesine delalet eder.

Rüyada abdest alıp namaza durmak gam ve kederden kurtularak Allah’a hamd etmeye delalet eder. Rüyada abdest üzerine abdest almak ziyade nurlanmaya ve aydınlık bir gönüle delalet eder.

Rüyada meyve suyu benzeri kendisiyle abdest almanın caiz meydana gelmediği şeylerle abdest almak dilek edilen şeyin gerçekleşmemesine delalet eder. Abdest almak isteyip de su bulamamak istenen şeyin güçlüğüne delalet eder.

Rüyada boy abdesti almak güzelliğe, Allahu Teala Hazretleri aracılığıyla korunacağına delalet eder. Rüyada boy abdesti almak gerektiren bir vaziyette yalnızca namaz abdesti almak çetin bir işe girmeye delalet eder.

Rüyanızda ateş gibi su ile abdest aldıysanız eleme ve hastalığa, hamam ve yol benzeri yerlerde abdest almak surat kızartıcı bir hale, gizlenen sırların açığa çıkmasına delalet eder.

Yatakta uzanır vaziyette abdest almak eş ve dostundan bölünmeye delalet eder. Bulunduğu odada abdest almak çoğalış orada oturmayacağınıza yabancı bir yere taşınacağınızın göstergesidir.

Deniz kenarında yahut çöplük benzeri yerlerde abdest almak üzüntüden kurtulmaya ve hastalığın geçmesine, uzunca zamandır beklenen günlerin geleceğinin habercisidir.

Rüyada abdest suyundan içmek iyilik ve hayra, korkudan güvenilir olmaya, hastalıktan kurtulmaya ve berekete delalet eder.

Rüyada abdest meydan bir tanesini ferahlamış görmek , o bireyin o aşama içinde bulunduğu parasal ve içsel sıkıntılarının ortadan kalkacağını belirtir.

Abdestin bozulması ise, bir aşama belli bir süre sıkıntılar yaşayacağını belirtir.

Rüyada abdest alırken suyun berraklığından etkilendiğini görmek çoğunlukla ferahlamaya delalet eder. Rüyada deniz suyu ile abdest almak rüyada ileri iştirak eden kimselerin yakınında ihtiyaçların karşılanmasına yorulur.

Kişi düşlerinde temiz bir su ile abdest alıyorsa emeline kavuşur. Şayet abdest tamamlamazsa düşü gören birey emeline kavuşamaz.

Soğuk bir mahzende abdest almak çalınan eşyanın bulunmasına işaret eder. Rüyada abdest alıp namaz kıldığını görmek, kişinin hüzün ve kederden kurtulur.

Tüccar vaziyette olan kimsenin rüyada abdest alıp namaz kıldığını görmesi, anaparası olmadan mal kazanacağına delalet eder. Rüyada abdestin bozulması ise, bir aşama belli bir süre sıkıntılar yaşayacağını belirtir.

Bir kimse düşlerinde abdest almaya uyumlu (caiz) vaziyette olan bir su ile abdest aldığı takdirde, 2. bir kez ek olarak abdest aldığını görse, o kişinin gönlünün aydınlanacağına işaret eder. Nedeni Ise abdest almak nurdur.

Rüyasında temiz bir su ile abdest almak, rüyayı gören kişi isteklerine kavuşur, şayet abdestini tamamlayamazsa bu rüya aksine yorumlanır.

Rüyada sudan gayri şeylerle abdest aldığını görenin rüyası onun borçlanacağına delalet eder..

Rüyada namaz kılarken bununla birlikte da abdest aldığını gören kimse, düşmanından halas olabilir. Rüyada ilgisiz ve karanlık bir yerde abdest aldığını ya da gusül ettiğini görmek , çalınan eşyasının bulunacağına işaret eder. Rüyada abdest alarak namaza durduğunu görmek üzüntüden kurtulacağına delalet eder.

Abdestsiz namaz kılmak, o kimsenin anaparası meydana gelmediği takdirde, mal ve ücret kazanacağına yorumlanır.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada abanoz ağacı görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Abdest
Puanlama
5

Yorum Yaz