1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada abdesthane görmek

Rüyada Abdesthane Görmek

 

Rüyada Abdesthane Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada abdesthane görmek, beklenmedik tek anda define bulacağınıza veya kocaman tek servete kavuşacağınıza ,  sorun ve dertlerinizden kurtulacağınıza ,  bolluk ve berekete işaret eder .  Rüyada abdesthane görmek, ve su döktüğünü görmek temizliğe ,  paklığa ve hasta kişi tek birey amaçlı şifa aramaya işaret eder .

Rüyada abdesthaneyi süpürdüğünü gören kimse ,  kocaman tek parasal kayıba uğrar ve fakirlikle surat yüze kalır .  Rüyada abdesthanenin taşıp aktığını ve abdesthanenin tek takım mal ve kumaşlarının zayi edildiğini görmek ,  hüzün ,  üzüntü ve sıkıntıya delalet eder .  Rüyada ayakyoluna düştüğünü ve ondan çıkmadığını gören kimse ,  hapsedilir .  Rüyada abdesthane görmek ,  hayırlı tek kısmetin varlığına da delalettir .

Rüyada abdesthane görmek ,  mühim tek işin veya problemin yakında çözüleceğini belirtir .  Rüyada abdesthanede pislikle kirlendiğini gören birey ,  kocaman tek sıkıntıya düşer .  Abdesthaneye su dökmek ve taşlarını yıkamak ,  birey hasta kişi ise şifa bulacağına; bireyin abdesthanenin kapısını kitlediğini görmek ,  bireyin evinden tek kimsenin ayrılacağına delalettir .

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada abdest başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Abdesthane Görmek
Puanlama
5

Yorum Yaz