1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada abi görmek

Rüyada Abi Görmek

 

Rüyada Abi Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada abi görmek, destek ile alakalı bir rüyadır. Rüyada abi görmek özellikle büyük saydığınız kimselerden yardım alacağınıza işaret eder.

Rüyada abi ile dövüş ettiğinizi, tartıştığınızı görmek sizlere çok mühim bir nasihatte bulunacak halinde yorumlanır ,  kardeşlerin birbirleriyle oturup sakince konuşup dertleşmeleri gerekiyor .

Rüyada abi ile bir işe giriştiğini ya da yaptığını görmek ailecek bir harika kutlama yapacaksınız veya bir sıkıntınızdan kurtulduğunuz amaçlı hep beraber sevinçli olacaksınız halinde yorumlanır .

Rüyada abinin hasta kişi meydana geldiğini görmek son günlerde onun amaçlı çok pek endişelendiğinizin veya endişeleneceğinizin işaretidir .

Rüyada abi, onlarla kavgalı bile olsanız büyüklerinizin desteğine ihtiyacınız olduğunun göstergesidir .

Rüyada abiyi sevinçli ve gülerken görmek onun yaşamında sizi de ilgilendirecek pozitif gelişmeler olacağına işaret eder .

Rüyada abi ile izdivaç etmek ,  ailede erkeklere fazladan ölçüt verildiğini kızların 2. tasarıyla meydana geldiğini ve sizin de bu vaziyetten çok huzursuz olduğunuzun işaretidir .

Rüyada ölüm getiren bir abi görmek ,  yaşamda onun sığınma ve desteğine çok ihtiyacınız olduğunun ,  onun yokluğunu dolduracak ve sizlere abilik yapacak birinin olmadığının işaretidir ,  bu sıralar bu rüyanın görülmüş olması ise başınızda bizzat kendinize baş edemediğiniz bir şeyin göstergesidir ,  ciddi anlamda güvendiğiniz yabancı insanlardan destek almanızda yarar vardır .

Rüyada abi görmek, abiye yemek veya içecek bir birşey sunmak ,  ona anne benzeri yaklaştığınızın göstergesidir .  Onun adam olmasından kaynaklı ailede gördüğü değere durumda olan kıskancınız sizin onla beraber annesi benzeri onu besleyen ,  yediren bir kontakt içerisinde görmenize neden olmuştur.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada abla görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Abi Görmek
Puanlama
5

Yorum Yaz