1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada abide görmek

Rüyada Abide Görmek

 

Rüyada Abide Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada abide görmek, hayra ve iyiliğe yorumlanır. Rüyada abide görmek, itibar kazanacağınıza ya da itibarlı birinin yanınızda olacağına işaret eder.

Rüyada kentin populer tek abidesini görmek , bireyin uzunca tek dünya süreceğine delildir. Rüyada abide , tarihi tek kalıntı ise, bireyin bizzat ileride ismi unutulmayacak tek birey olarak memleketinde ad yapar.

Bir yabancı söylentiye yönelik de, rüyada tek kentin populer tek abidesini görmek , uzunca tek dünya süreceğine delildir. Düşlerinde tek abidenin karşısında durmuş ona bakanımız bireyin karşısına çift nasip çıkar. Rüyada abide , yaşamda çizilen yöntemde değişiklik gerçekleştirmenin faydalı olacağına işaret eder. Düşlerinde abide gören kimse yaşamını tekrar gözden geçirmeli ve ölçüp tartarak yepyeni tek hüküm verebilmelidir.

Rüyasında abide görmek, abideye bakarak derin bir hürmet ve saygı duyan kişiye, tek sürü mühim birinden destek geliyor olacak demektir.

Rüyada tek abideyi geride bırakarak uzaklaşan kimsenin, kendisinin geleceğini planlayacak kuvvet ve fırsatı olacak demektir.

Rüyada görülen abide tek sürü ünlü birine aitse bu iyiye yorulur. Düşü gören bireyin tek sürü oldukça başarılı olacağını manasına gelmektedir. Malum tek abideyi görmek geçmişiyle övünmeye de yorulur.

Rüyasında bundan önce hiç görmediği tek abiyeyi görmek seyahate, uzunca tek yolcuğa işaret eder.

Rüyada abidenin onarıldığını görmek batıl şeylerin rağbet bulmasına, abidenin şuanki halinin tahribata uğraması, abidenin kayıp görmesi meydana geliyor olacak değişikliklere işaret eder.

Rüyada abide görmek, kısmettir. Rüyada tek kentin populer tek abidesini görmek , bireyin uzunca tek dünya süreceğine delildir. Abide , tarihi tek kalıntı ise, bizzat ileride ismi unutulmayacak tek birey olarak memleketinde ad yapar.

Bir yabancı söylentiye yönelik de: Rüyada abide görmek , etraftan itibar görmeye, Doğu’ya seyahate ve evlada işarettir.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

 

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada abi görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Abide Görmek
Puanlama
4

Yorum Yaz