1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada abla görmek

Rüyada Abla Görmek

Rüyada Abla Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada abla görmek,hayırlı ve iyi bir duruma yorumlanır. Rüyada abla görmek, itibarlı bir işte sizi koruyan ve destekçi olacak birinin olmasına işaret eder.

Rüyada ablanız meydana geldiğini ya da ablanızı görmek müjdeli tek bilgi alacağınıza, ömrünüzün uzunca olacağına delalettir. Bununla Birlikte bu rüya aile mensuplarının tek araya gelerek toplanmasına, rüya sahibinin konut vatandaşlarına bağlılığını göstermesine işarettir. Yabancı tek yoruma yönelik de bu rüya, mutlu tek evlenme yapacağınıza ve tek kız çocuğu doğuracağınıza; Düşü gören birey adam ise ummadığı tek yerden ücret alacağına işarettir. Bununla Birlikte bu stil tek rüya, ablanız sizden ayrıysa onu ziyaret etmeniz gerektiğine de açıklanabilir .

Rüyada abla görmek , yaptığınız işte ya da ilerde yapacağınız tek işte karşılaştığınız zorluklar karşısında itibarlı birisi aracılığıyla kollanıp gözetileceğiniz mananında gelir . Rüyada abla görmek, tüm işlerinizde sığınma göreceğinize ve ömrünüzün uzunca olacağına işarettir. Rüyada bireyin tek ablası meydana geldiğini görmesi, ailesi içerisinde tek sürü sevildiğine işaret eder. Rüyada ablasını yanaklarından öptüğünü gören birey , sevinçli tek geleceğe sahip olabilir .

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada saat görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Abla Görmek
Puanlama
5

Yorum Yaz