1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada abluka görmek

Rüyada Abluka Görmek

 

Rüyada Abluka Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada abluka görmek, pek hayra ya da iyiliğe yorumlanmaz. Rüyada abluka görmek, ablukaya alınmak, düşmanlardan gelebilecek bir zarara işaret eder.

Rüyada  bireyin çevresinin kuşatılarak ablukaya alındığını görmesi, bireyin var meydana gelen düşmanları aracılığıyla işine sekte vurulacağına, işlerinin bozulacağına ve rakipleri sebebinden kocaman zararlara uğrayacağına işaret eder.

Kişinin rüyada ablukaya alındığını görmesi, işinizde ya da hayatınızın rastgele bir kapsamında sizi çekemeyen kişilerin olduğuna ve sizin işlerinizi önlemek ve bozmak amaçlı uğraşacağına işarettir.

Rüyada abluka, bireyin çevresindeki ablukayı aşarak bu vaziyetten kurtulduğunu görmesi, işinde ve özel hayatında ilerlemesi ve ücret kazanması amaçlı hiçbir engelinin kalmadığına işarettir.

Rüyada abluka görmek ve anında ablukadan kurtulduğunu görmek , hem bir yaşadığınız sıkıntıları halledeceğinize hem bir de oldukça başarılı olmanız amaçlı önünüzde hiçbir engel kalmayacağına işarettir.

Rüyasında bir sürü sevdiği bir bireyin abluka içerisinde meydana geldiğini ve onu kurtarmak amaçlı kendisinden destek beklediğini görmek , mali hali bozuk bir kimsenin sizden borç ücret talep edileceğine ya da parasal rastgele bir konuda destek talep edileceğine işarettir.

Rüyada bireyin , sevmediği insanları ablukaya alması, bireyin hakikat yaşamındaki düşmanlarını gözetmesine, onları muayene altında tutmasına, iş ve fikirlerinde değişiklik göstereceğine, yapacağı işlerden pozitif neticeler alacağına ve özünden ek olarak güvenilir olacağına işarettir.

Başka bir söylemle de, rüyada abluka görmek, bireyin sevmediği tanıdıkları aracılığıyla kuşatılıp abluka altına alınması, sindirim hastalığı ve kabızlık çekeceğine işaret eder.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada abide görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Abluka Görmek
Puanlama
2

Yorum Yaz