1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada abone olmak

Rüyada Abone Olmak

 

Rüyada Abone Olmak Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada abone olmak, abone görmek, iyiye yorumlanır. Yani hayatınızda olumlu yönde  gelişmeler olacağına işaret eder.

Rüyada dergi, gazete vb. yayınlara abone olmak hayatta farklılıklar yaşanacağı manasına gelir .

Rüyasında dergi , gazete vb. yayınlara abone durumda olan birey , hayatı amaçlı yepyeni hükümler alacak, hayatında yepyeni tek sayfa açıp, yaşamına yepyeni tek taraf verecektir. Düşlerinde abone durumda olan birey , içinde bulunduğu hayatı tek kenara bırakmayı planlayacak, ek olarak çeşitli tek hayat amaçlı yepyeni adımlar atmaya başlayacaktır.

Rüyada tek yayına abone olmak, abone olunan yayının içeriğine, tarzına yönelik de çeşitli açıklanabilir . Yalnızca tek ve tespit edecek tek yayına abone durumda olan birey , yaşamının merkezine tek tek şey koyacak ve o etki amaçlı uğraşacaktır.

Rüyada abone olmak, bireyin yepyeni yaşantısında, eskiyen yaşantısına delalet eden birşeylerin koltuk almayacağına da delalet eder.

Başka tek yoruma yönelik de; düşlerinde abone durumda olan birey şu anki yaşamından hoşnut olmayan, onu değiştirmek amaçlı düşünceler ve planlamalar peşinde durumda olan tek karaktere delalet eder.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada abluka görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Abone Olmak
Puanlama
3

Yorum Yaz