1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada abraş görmek

Rüyada Abraş Görmek

 

Rüyada Abraş Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Abraş, açık renkte lekeli ve alaca benekli bir bitki türüdür .

Rüyada abraş görmek , bireyin hoşuna gitmeyecek kimi olayla karşılaşacağına işaret eder.

Rüya anında , bireyin bizzat yüzünün Abraş meydana geldiğini , başka bir deyişle alaca hastalığına yakalandığını görmesi, eşiyle bir takım kritik sıkıntılar yaşayacağını gösterir.

Rüyada abraş görmek, kişinin arkadaş ya da ailesinden birinin Abraş meydana geldiğini görmesi ise, hasta ortaya gelen birey ile dostluğunun bozulacağına işarettir.

Genel bağlamda rüyada abraş görmenin 4 tabiri vardır;

1- Parasal bağlamda rahatlama,

2- Aile üyelerinde kalıt kalması,

3- Bireyin menfaatine olacak bir takım olayların gerçekleşmesi,

4- Kolay Değil ve çetrefilli işlerle surat yüze kalmak.

Rüya anında bireyin cildinde bir bir kir veya çok sayıda kir oluştuğunu görmesi; kabul görmeyen ve hile ile kazanılmış parasal getiriye , sevmediği ve istemediği bir işin ortaya gelmesine ,

Tam tersine, bu hastalıktan kurtulduğunu görmek ise, iyilik ve hayra işarettir.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

 

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada aborjin görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Abraş Görmek
Puanlama
3

1 Yorum to “Rüyada Abraş Görmek”

  1. Tayfun Kadir Güler

    Bu rüya hakkında bilgi verdiğiniz için teşkkür ederim.

Yorum Yaz