1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada abur cubur yemek

Rüyada Abur Cubur Yemek

 

Rüyada Abur Cubur Yemek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada abur cubur yemek, nefsinin zayıf olduğuna işaret eder. Rüyada abur cubur yemek, nefsine karşı yenik düştüğüne ve , imanında sıkıntılar olduğuna yorumlanır.

Rüyada abur cubur yediğini görmek imanı zayıflamış, dünyaya meyletmiş ahreti unutmuş, gaflet içerisinde içsel bakımdan zayıflamış kimseye işaret eder.

Rüyada abur cubur yiyen birilerini görmek ve bu vaziyetten huzursuz olmak yaptığı ve kendine kayıp verdiğini düşündüğünüz kişilerin sizin uyarınıza gereksinimi meydana geldiğini gösterir.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

 

 

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada abraş görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Abur Cubur Yemek
Puanlama
3

Yorum Yaz