1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Rüyada Acele Etmek

 

Rüyada Acele Etmek Ne Anlama Gelir ?

Acele işler şeytandandır. Rüyada acele etmek, hayra yorumlanmaz. Rüyada acele etmek, sonradan pişman olacağınız bir duruma işaret eder.

rüyada acele etmek

Rüya anında , bireyin acelecilik ettiğini görmesi iyiye delalet değildir. Rüyada acele ile iş yaptığını görmek de, pişmanlığa işaret eder. Rüyada minik abdest yaptığını görmek , keder ve üzüntülerin gideceğine alamettir. Rüyada dine ilişkin bir şeyde acele ettiğini görmek iyidir; fakat dünyevi sorunlarla alakalı acelecilik yaptığını görmek , iyiye yorulmaz.

Rüyada acele etmek, hayır işlerinde acele etmek; iyiliğe, kötülük işlerde acele etmek; hüsrana yahut bireyin tövbe ettiği günaha yine dönmesine, Rüyada acele yürümek zindeliğe, Rüyada acele görmek, hantal olmaya tembelliğe delalet eder. Rüyada bir hastanın acele etmesi yakın sürede ölmesine delalettir. Rüyada bireyin bir şey üst kısmına düşünüp acele etmediğini görmesi, her işte acelenin zıttıyla deyim olunur. Rüyada acele etmek, bir işin hep başarıyla sona ermesine engeldir.

Rüyada bir yere bir randevuya yetişmek amaçlı acele ettiğinizi görmek , hakikat yaşamda pekçok kısıtla karşılaşıp ulaşmak dilediğiniz hedefe gidemeyeceğinizi gösterir. Rüyada bir yöntemde acele ile yürüdüğünü görmek , bireyin düşündüğü bir işinin geç olacağına, Acele ederek gittiği yerde bir vapur ya da treni kaçırdığını görmek , bireyin eline geçecek bir imkanı kaçıracağına delalet eder.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

 

 

 

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada acaiplik görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Acele Etmek
Puanlama
3

Yorum Yaz