1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada açelya görmek

Rüyada Açelya Görmek

Rüyada Açelya Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada açelya görmek, aynı zamanda ormangülü de denen açelya çiçeği görmek, çok güzel anlamlara ve hayra yorumlanır. Rüyada açelya görmek,  mevsiminde görülürse kendinizi tekrar doğmuşçasına hafif hissedeceğinize işaret eder. Rüyada açelya görmek , tazelik ve hoşluğa yorulur. Aynı zamanda bu rüyanın anlamı hayırlı işler yapacağınıza ve sizlere hayrı dokunacak şahıslarla tanışacağınıza işarettir. Rüyada açelya görmek , lezzeti bol durumda olan harika yemeklere, sevinçli anlara işaret ederken; Rüyada açelyayı mevsimi dışarısında görmek , hüzün ve eleme düşmeye, mukassi bir aşama yaşayacağınıza delalet eder. Bir yabancı rüya yorumuna yönelik ise, rüyada açelya görmek harika bir nasip demektir.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada bardak görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Açelya Görmek
Puanlama
5

3 Yorum to “Rüyada Açelya Görmek”

  1. ahmet

    Açelya nişanlım olur kendisi ve onu çok ama çok seviyorummm :*:*:*

  2. rukiye

    Ruyamda evimin heryerinde acelyalar vardi cok guzellerdi 🙂

  3. Sude Ketenci

    Açelyalar her zaman çok güzel ve tatlıdır 🙂

Yorum Yaz