1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Rüyada Acem Görmek

 

Rüyada Acem Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada acem görmek, ticaret yapmak ile yorumlaır. Rüyada acem görmek, acem ile konuşmak, ticarete atılacağınıza işaret eder.

rüyada acem görmek

Kişi düşlerinde acem ile konuştuğunu görürse, ticaret pazarında olmamasına nazaran ticarete atılacak anlamına gelir. Düşlerinde acem ile konuştuğunu gören kimse ticaret yapıyorsa, yepyeni teşebbüslerde bulunacaktır ve bu girişimlerden kocaman kazanç sağlayacaktır. Düşlerinde acemle konuşan birey , ticari işlerde oldukça başarılı olacak, girişeceği işlerden kazançlı çıkacak anlamına gelir.

Rüyada acem, gören birey halktan biri ise, zengin tek kimseden güzellik ve destek görür. Tekrardan düşlerinde acem gören birey bu kez kadınsa , o da zengin tek kimseden güzellik ve parasal destek görecek demektir. Rüyada acem görmek , paraya ve getiriye işaret eder.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

 

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada acele etmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Acem Görmek
Puanlama
2

Yorum Yaz