1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Rüyada vücudun acılarını gören hayalperest yeni bir işe başlıyor, baş ağrısını görüyor, başkalarının kişisel durumlarını anlatma geleneğini bırakıyor, dişin ağrısını görüyor, kişinin isteklerinin yerine getirileceğini teyit edecektir . Rüyanda acı veren bir şeyi tadmak tatlı bir konuşma olarak yorumlanır.

Rüya stilini fark ettiğiniz gibi acı sözler kısa ve öz açıklayıcıdır. Ancak rüya ifadelerinde hatırlamanız gereken en önemli özellik, rüyanda gördüğünüz diğer nesnelerin ve eylemlerin açıklamalarını inceleyerek hepsini bir araya getirerek mantıklı hale getirmektir. Web sitemizin arama bölümünü mutlaka kullanın.
Dikkat çekmeniz gereken bir diğer önemli nokta, rüyanızı bir bütün olarak düşünmeniz ve buna göre değerlendirmeniz gerektiğidir. Rüyalar, geleceğe dair bilgi vermeniz için her zaman olmayabilir, ancak günlük yaşamınızda düşündüğünüz şeyler hakkında rüyalar görmeniz doğaldır. Baze hayallerin çok karmaşık ve anlamlı olduğunu düşünüyor. Bu gibi durumlarda, ne söylediğinize ve ne zaman yorum yaparken dikkat etmeniz gerektiğine ilişkin iyimser olmalısınız.
Bir rüyayı ifade etmek ve yorumlamak gerçekten zor. Ancak burada verilen açıklamalar, yıllarca birikmiş bilgi ve deneyimin ürünü olduğunun farkında olmalısınız.
Rüyada ana nesneyi ağrıyı görmüş olabilirsiniz, ancak diğer nesillerin rüya ifadelerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamaya çalışın.

Yorum Yaz