1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Rüyada Acı Çekmek

Rüyada Acı Çekmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada acı çekmek ,  zıddı biçimde deyim edilir ve bir sürü hayırlı bir rüya meydana geldiğine işaret eder .  Rüyada acı çekmek, rüyayı görenin  esenliğe, ferahlığa  ve huzura kavuşacağına ,  müjdeli haberler alacağına ,  sürpriz gelişmeler yaşayacağına ,  yepyeni hükümler alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine ve hiçbir derdi kalmayacağına işaret eder .  Düşü gören bireyin akan gözyaşının dineceği ,  Geçmiş zamanda içinde bulunduğu berbat günlerini unutacağı ve yarınlarına umutla bakacağı manasına gelir .

rüyada acı çekmek

Rüyada Acı Hissetmek

Rüyada bir yerinde acı farketmek ,  rüya sahibinin etrafındaki kişilere uyarı etmesi ve herkese istinaden ,  2 gün içerisinde tanıdığı kişileri arkadaş bilmekten vazgeçmesi manasına gelir .  Tersi halde bu alışkanlık rüya sahibinin canını fena biçimde yakacak ve başını ağrıtacak demektir .

Rüyada Diş Ağrısı Çekmek

Rüyada diş ağrısı çekmek ,  hayırlı vakalar yaşamaya delalet eder .  Rüya sahibinin yaşamında pozitif ve güzel gelişmeler yaşanacağına ,  bireyin isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine ,  işlerinden yana bereket ve bolluk olacağına işaret eder .

Rüyada Başı Ağrısı Çekmek

Rüyada başı ağrısı çektiğini gören birey yanlış ve yanlış işler yapacak ,  berbat sözler edecek ardından da kendini pratik değil vaziyette bırakacak demektir .  Rüya sahibi bundan ardından pirincin taşını ayıklamakla uğraşıp ,  hali telafi etmek zorunda kalacaktır diye deyim edilir . Bu rüya düşünmeden edilen sözlere ve atılan adımlara yorulur .

Rüyada Vücudunda Yara Görmek

Rüyada vücudunda yara görmek, rüyayı gören kimsenin yanlış yöntemlere gireceği ,  inanç ve kitabı unutacağı ,  Allah katındaki yerinden vazgeçeceği ,  günaha girmekten korkmayacağı ve yalana dolana karışacağı halinde deyim edilir .

Rüyada Ameliyat Olduğunu Görmek

Rüyada ameliyat olmak ,  rüya sahibinin afiyette ve keyifte olacağına ,  neşesini ve huzurunu kaçıracak hiçbir problemin ortaya gelmeyeceğine ,  kesesinin her daim dolu kalacağına ve geçim sıkıntısına düşmeden huzurlu ,  pratik ve iyi bir dünya yaşayacağına işaret eder.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Acı Çekmek
Puanlama
3

Yorum Yaz