1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Eğer rüyadaki açacağı gören biri onu kullanıyorsa, kendine iyi bakacaktır.

Rüyadaki rüzgar tarafından zorla açıldığını gören kişi, bir sorunu çözmenin bir yolunu bulmak için uzun ve zor bir yol açar.

Açılış sözcüğünün hayal dilinde fark ettiğiniz gibi kısa ve öz açıklayıcıdır. Ancak rüya ifadelerinde hatırlamanız gereken en önemli özellik, rüyanda gördüğünüz diğer nesnelerin ve eylemlerin tasvirlerine bakmak, hepsini bir araya getirerek anlamlı hale gelmektir. Web sitemizin arama bölümünü mutlaka kullanın.
Dikkat çekmeniz gereken bir diğer önemli nokta, rüyanızı bir bütün olarak düşünmeniz ve buna göre değerlendirmeniz gerektiğidir. Rüyalar, geleceğe dair bilgi vermeniz için her zaman olmayabilir, ancak günlük yaşamınızda düşündüğünüz şeyler hakkında rüyalar görmeniz doğaldır. Baze hayallerin çok karmaşık ve anlamlı olduğunu düşünüyor. Bu gibi durumlarda, ne söylediğinize ve ne zaman yorum yaparken dikkat etmeniz gerektiğine ilişkin iyimser olmalısınız.
Bir rüyayı ifade etmek ve yorumlamak gerçekten zor. Ancak burada verilen açıklamalar, yıllarca birikmiş bilgi ve deneyimin ürünü olduğunun farkında olmalısınız.
Açıcıyı hayalinizdeki ana nesne olarak görmüş olabilirsiniz, ancak diğer nesillerin rüya ifadelerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamaya çalışın.

Yorum Yaz