1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Rüyada Açık Mezar Görmek

 

Rüyada Açık Mezar Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada açık mezar görmek , hayra yorumlanmaz iyi değildir. Rüyada açık mezar görmek, başına nahoş vakalar geleceğine bu sebeple de berbat ve kolay değil günler geçireceğine rivayet edilir. Uğursuzluk olarak onay edilir. Rüya sahibinin işinde başarısız olacağına, düş kırıklığı yaşayacağına, yaptığı hiçbir şeyden huzur alamayacağına,  üzüleceğine ve umutlarını kaybedeceğine  tabir edilir. Başarısız ve huzursuz olmaya işaret eder.

rüyada açık mezar görmek

Rüyada Açık Mezara Girmek

Rüyasında açık mezara girdiğini gören bireyin arkadaş sandığı ve bu sebeple devamlı aralarına girdiği, hanelerine gidip geldiği, dertlerini, mutluluğunu ve ekmeğini paylaştığı bireylerin esasında saklı düşmanları olduğuna delalet eder.

Rüyada Mezar Açmak

Rüyasında mezar açtığını gören kişi, o kimsenin tarafından ekmek ve iş sahibi olacaktır diye onay edilir. Mezarı açılan kimseye mantık danışmaya, sokak metot sormaya ve onun bilgilerinden faydalanmaya delalet eder.

Rüyada Boş Mezar Görmek

Rüyayı gören bireyin düşünceleri ile yorumlanır. Rüya gören kimsenin hayır getirmeyecek düşünceler içerisinde olduğuna, bugünü takım yaşamayı seçim ettiğine, hayata karşın isteksiz davrandığına, yaptıklarının da kendisini sevinçli etmeye yetmediğine ve hayattan zevk duymadığına  işaret eder.

Rüyada Boş Mezar Taşı Görmek

Rüyada boş mezar taşı gören kişi, yaptığı işlerde yanlışa düşecek ve bu sebeple de kayıp edecek demektir. Düşü gören bireyin kocaman heveslerle ve umutlarla girdiği işlerde aradığı başarıyı ve hasılatı yakalayamayacağı manasına gelir .

Rüyada Mezar Görmek

Rüyayı gören bireyin kazançlı tek iş inşa ederek ya da alın teri akıtarak yapmış meydana geldiği birikimini tek mülkiyet edinerek değerlendireceğine işaret eder. Rüya sahibinin mevduat olması için ya da gereksinimi meydana geldiği için onu karşılamak yerine tek koltuk sahibi olacağına rivayet edilir.

Rüyada Mezar Kazmak

Rüyada mezar kazmakla, mezar görmek hemen hemen benzer biçimde yorumlanır ve düşü gören bireyin malına eşya ekleyeceğine delalet eder.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Açık Mezar Görmek
Puanlama
4

1 Yorum to “Rüyada Açık Mezar Görmek”

  1. Tayfun Kadir Güler

    Sayende boyle bir rüya gören tanıdıklarıma anlatabilirim 🙂

Yorum Yaz