1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Rüyada Ada Görmek

 

Rüyada Ada Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada ada görmek , bazen sorun bazen mutlu olmak manasına gelir . Rüyada ada görmek hayırlı ve harika evliliklere, aile içerisinde geçime ve mutluluğa deyim edilirken tek taraftan da zorluklara, kıtlığa, yokluğa ve hastalıklara deyim edilir. Bu rüyanın kesinlikle yorumu için rüyanın ne türlü görüldüğünü bilmek gerekir. Bazı rüya tabirleri, bu düşü dahada ziyada rüya sahibinin aile içerisinde bulunan , iş hayatındaki ve etrafındaki şahıslarla vaziyette olan ilişkileri üzerinden açıklar .

Rüyada Ada ve Deniz Görmek

Rüya sahibinin kendisine en yakın bulduğu tek birey ile minik tek düşünce ayrılığı ya da ağız dalaşı yaşamasına ancak bunun tek küslüğe ya da ayrılığa ne sebeple olmadan kısa zamanda tatlılığa bağlanmasına deyim edilir.

Rüyada Ada Satın Almak

Daha çok ev içi ile deyim edilir. Ailede yaşana problemlerin çoğalış en son bulmasına, aile içerisinde mutluluğun ve huzurun hâkim meydana gelmesine delalet eder. Bu mutluluğun ve huzurun sebebi borçların ödenmesi ve geçimin mahaline gelmesidir.

rüyada ada görmek

Rüyada Adada Meydana Geldiğini Görmek

Rüya sahibinin cömert olduğuna delalet eder. Birey yakın tek zamanda çok kolay değil vaziyette kalmış vaziyette olan tek yakınına parasal bağlamda destek etmek zorunda kalabilir.

Rüyada Adada Mahsur Kalmak

Rüyada adada mahsur kaldığını gören bireyin parasal sorunları sona erecek demektir. Rüya sahibi yepyeni tek işe girecek ya da maaşına zam alacak ve bu sayede dahada huzurlu yaşamaya başlayacaktır.

Rüyada Adaya Gitmek

Rüya sahibinin malını paylaşmasına işaret eder. Birey kardeşleri ya da anne adayı , babasıyla ele geçirdiği kocaman serveti paylaşacaktır. Rüyada adaya gitmek, bonkör tek bireyin varlığıyla deyim edilir.

Rüyada Issız Adaya Düşmek

Rüyasında ıssız tek adaya düştüğünü gören birey çok ücret kazanması yardımıyla herkesle arasının tek anda düzeleceğine ve etrafında birden fazla birey olacağına işaret eder.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Ada Görmek
Puanlama
5

3 Yorum to “Rüyada Ada Görmek”

  1. mormenekşe

    çok güzel yaaa bende rüyamda ıssız bi adadayım ama bu adanın yan adası kalabalık bi şehir gibi fakat ben buraya geçemiyorum çok sinir olmuştum ama ada çoooookkkk iyidi 🙂

  2. Tayfun Kadir Güler

    Ben hiç böyle bir rüyaya denk gelmedim 🙂

  3. Furkan YURDAKUL

    ada felan görmedim ama belki görürüz 🙂

Yorum Yaz