1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada adak görmek

Rüyada Adak Görmek

 

Rüyada Adak Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada adak görmek, bu rüyayı gören kişinin tek birşey adadığını görmesi, iyi bir itşe lider olacağına işaret eder. Rüyada adak adadığını görmek , bireyin yepyeni tek işte çalışacağına; Rüyada adak görmek, adak satın almak da, bireyin muradına ereceğine işaret eder. Rüyada adak görmek , rüya sahibinin imanının kuvvetleneceğine, günahlarından tövbe edeceğine ve hayırlara fırsat olacağına işarettir. Rüyada adak adadığını görmek ve bu adağı kesip de dağıtmamak zekatı yoksun vermeye işaret eder. Kişi problemi çözüldüğünde adağını kesinlikle mahaline getirmelidir. Rüyada adak görmek ara sıra hayra, ara sıra de şerre yorulur.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada balık tutmak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Adak Görmek
Puanlama
5

1 Yorum to “Rüyada Adak Görmek”

  1. ramadan

    2 yıl önce işe girdim girmeden öncede işe girersem eğer kurban kesicem diye adak adamıştım. adağımı kestim çok şükür. fakat bu aralar iş yerimde işten çıkartmalar oluyo bende rüyamda adağımın kesilemedğini görüyorum 3 gündür. Hayırlı bir rüyamı yorumlayabilirmisiniz_?

Yorum Yaz