1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Rüyada Adam Dövmek

 

Rüyada Adam Dövmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada adam dövmek ,  rüya sahibinin ,  iş yaşamında ya da aile yaşamında söylememesi gerekli durumda olan bir şeyleri lüzumsuz ve soğuk kişilere söyleyeceğine yorumlanır. Rüyada adam dövmek, bu kişilerin bu durumu ve duyduklarını başkalarına yorumlayarak ortalığı karıştıracağına ve bir sürü berbat ve kabul görmeyen olayların yaşanmasına gerek olacağına ve bu vaziyetten korunmak amaçlı ek olarak temkinli olunması gerektiğine delalet eder .
Rüyada Adam Döverek Öldürmek

Rüya sahibinin ,  iş yaşamında ya da toplumsal yaşamında ağzından kaçıracağı bir şey sebebinden bir sürü kocaman bir sıkıntıya gireceğine ,  bir sürü üzücü ve geriye dönüşü olmayan yanlışlar yapılmasına gerek olacağına ,  bu sebeple ek olarak temkinli ve ek olarak temkinli olması ve konuşmadan öncesinde birden çok kere düşünmesi gerektiğine alamet eder .

rüyada adam dövmek

Rüyada Adam Dövüldüğünü Görmek

Rüyayı gören bireyin ,  kendisine aile yaşamında ve iş yaşamında bir sürü kocaman yardımları dokunmuş durumda olan ,  bir sürü destek gördüğü ,  sevdiği ve saydığı bu kişiye bir sürü kocaman dualar edeceğine ,  başına bir şey gelmemesi amaçlı Allah’a yalvaracağına ve her an şükredeceğine deyim edilir .

Rüyada Bir Kimseyi Dövmek

Rüyada dövülen bireyin ,  bir sürü iyi ve bir sürü harika olaylar ve işler ile karşılaşacağına ,  sıkıntılarından ve üzüntülerinden en kısa sürede kurtulacağına ,  döven birey aracılığıyla kendisine destek eli uzatılacağına rivayet eder .

Rüyada İnsan Dövmek

Rüyada dövülen bireyin bir sürü uzunca vakitten beri 4 gözle beklediği ,  nerdeyse bütün yaşamını tepeden tırnağa değiştirecek hayırlı ve mutlu bir haberi döven kişiden alacağına delalet edilir .

Rüyada Adam Öldürmek

Rüya sahibinin ,  iş hayatıyla alakalı olarak meydana çıkan bir problemi anında çözmesi gerekirken uzunca bir zaman beklettiği amaçlı bir sürü geç kaldığına ve bu sebeple bir sürü kocaman bir hataya düşeceğine ,  bir sürü kolay değil vaziyetlerle ve mukassi olaylar ile karşın karşıya kalacağına delalet eder .

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Adam Dövmek
Puanlama
5

4 Yorum to “Rüyada Adam Dövmek”

 1. Tayfun Kadir Güler

  Bu rüyayı sıksık görüyordum,Bilgilenmem iyi oldu

 2. necip kısa

  hahahah bazen çok fazla kavga ediyorum rüyamda hade hayırlısı 🙂

 3. Teknoloji haberleri

  rüyamda adam dövüyordu bilgi için teşekkürler

 4. umut

  bende geçen rüyamda kung fu yapıyordum 😀 ama sanırım 2 gün öncesinde matrix izlediğim için etkisinde kaldım 🙂

Yorum Yaz