1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Rüyada Adam Öldürmek

 

Rüyada Adam Öldürmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada adam öldürmek,  iş yaşamında ve toplumsal yaşamında kendisini çok kocaman sıkıntıya sokacak ve üzecek vakalar ve şahıslarla karşılaşacağına yorumlanır. Rüyada adam öldürmek, çok sinirlenip insanlara ve kendisine çok kayıp vereceğine ve bu huyundan ve tutumlarından kurtulup sakinleşmesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada Cinayet İşlemek

Rüyada cinayet işlemek, rüya sahibinin, çoğalış ek olarak sakin ve anlayışlı olması gerektiğine ve aile yaşamında ya da toplumsal yaşamında bu nedenden nazaran pekçok arkadaşını yitirdiğine ve bundan ek olarak sonra da benzer vaziyet ile karşın karşıya kalacağına alamet eder.

Rüyada Adam Öldürmek ve Kaçmak

Rüyada adam öldürmek ve kaçmak, karşılaşılan berbat bir vaziyetin ya da vakanın , aile yaşamını çok berbat etkileyeceğine, kaygı duyulan bir hastalığın aile bireylerinden birinde başı göstereceğine ve çok kederli günlerin yaklaşmakta olduğuna işaret eder.

rüyada adam öldürmek

Rüyada Tabancayla Adam Öldürmek

Rüyada tabancayla adam öldürmek, düşü gören bireyin , girdiği kocaman bir beladan, başına musallat durumda olan berbat birisinden ve kocaman bir hastalıktan kurtulmasına eş, arkadaş ya da akrabalarından birisinin yardımı ve takviyesi yardımıyla kurtulacağına deyim eder.

Rüyada Bir Kimseyi Öldürmek

Rüyada bir kimseyi öldürmek, rüya sahibinin, Allah yöntemini terkedeceğine, vatandaşlar aracılığıyla onaylanmayan ve gençlere berbat misal oluşturacak işlere gireceğine ve berbat bir kişi olup herkesi korkutarak ücret kazanacağına yorumlanır.

Rüyada Adam Bıçaklamak

Rüyada bir tanesini bıçaklamak, düşü gören bireyin , iş yaşamında ve toplumsal yaşamında çok sorunlu biri kişi olduğuna, bu yüzden pekçok birşey kaybettiğine ve şayet işinde muvaffakiyet ve toplumsal yaşamında mutlu olmak istiyorsa kendisini değiştirmesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada Bıçakla Adam Öldürmek

Rüyada bıçakla adam öldürmek, iş yaşamında ya da öğrenim yaşamında çok sorunlu bir döneme girileceğine, geriye dönüşü olmayan bir yanlış yapılacağına ve çok kocaman bir pişmanlık duyulacağına yorulur.

 

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Adam Öldürmek
Puanlama
5

1 Yorum to “Rüyada Adam Öldürmek”

  1. Teknoloji

    bilgilendirme için teşekkürler uzun zamandır bu tür rüyalar görüyordum

Yorum Yaz