1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Rüyada Adres Aramak

 

Rüyada Adres Aramak Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada adres aramak, rüya sahibinin çaresiz vaziyetlerde kalıp, bir başına zorluklarla uğraş etmek zorunda olacağına bu vaziyetin da kendisine bir sürü zor geleceğine işaret eder. Rüyada adres aramak, tek başına atlatılması olanaksız durumda olan ve bir sürü çetin geçeceği amaçlı kişiyi yıpratacak günlerin yaşanacağına, parasal kayıpların olacağına, bu aşamada yaşanacak durumda olan zararın uzunca zaman telafi edilemeyeceğine rivayet edilir.

Rüyada Sokak Sormak

Rüyada sokak sormak, düşü gören bireyin içinden çıkamayacağı ve kafasını kemirip duracak bir vakanın yaşayacağı halinde anlam edilir. Bu konuda deneyimi durumda olan kişilerden destek istemeye, onların öğütlerine ve telkinlerine gereksinim duymaya alamet eder.

rüyada adres aramak

Rüyada Sokak Tarifi Almak

Rüyada sokak tarifi almak, rüya sahibinin kafasında bir takım sual işaretleri olduğuna, bunlardan arınmak amaçlı bir takım yol ve çareler aradığına fakat bu vaziyetin üstesinden birilerinin kendisine katkı vermesi ile kurtulmayı başaracağına işaret eder.

Rüyada Sokak Tarifi Vermek

Bir birey düşlerinde birine sokak tarifi verdiğini görürse o birey , çevresindekilerin övgü dolu sözlerini duyacağı ve onların sevgisini kazanacağı bir takım davranışlarda yer alır ve en bir sürü da ailesini sevinçli eder diye yorumlanır.

Rüyada İz Sürmek

Rüyada iz sürmek, namus, ar kavramlarına bir sürü ehemmiyet önem  verici , karşısına çıkan kişilerde ilk öncesinde bu değerlerin olup olmadığına bakanımız ve ondan ardından arkadaşlık kuran bir bireyin varlığıyla izah edir .

Rüyada Birini Takip Etmek

Rüyada bir tanesini izlemek onun ile ilgili haber toplamaya, bireyin durum ve hareketlerine bakarak karakterini inceleme etmeye ve berbat alışkanlıkları var mı diye araştırmaya işaret eder. Düşü gören birey , etrafındaki kişileri itinayla seçiyor ve kafasında onları test etmekte demektir.

Rüyada Takip Edilmek

Bir bireyin düşlerinde kendisini birinin takip ederken görmesi kocaman talihsizliktir ve mutsuzluk manasına gelir .

 

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Adres Aramak
Puanlama
3

1 Yorum to “Rüyada Adres Aramak”

  1. eflatun

    rüyamda bir jipteyim biyerleri arıyorum ama neresi olduğunu bilmiyorum. Sanki etrafta tanıdıklar var ama ben onların yerini bulamıyorum

Yorum Yaz