1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Rüyada Af Dilemek

 

Rüyada Af Dilemek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada af dilemek ,  hoşgörülü olmaya ve kendini kişilerin düştüğü kolay değil hallerin yerine koymaya başka bir deyişle bir öbür değişle empati kurmaya alamet eder .  Rüya sahibinin anlamadan ,  dinlemeden kimseyi yargılamadığına ,  dışlamadığına ve suçlamadığına işaret eder .  Bunun tam aksine rüya sahibi için kendisine karşın inşa edilmiş bütün yanlışları affedecek ve içerisinde hınç bulundurmayacak civarı kocaman gönüllü meydana geldiği yorumu yapılır .

Rüyada Allahtan Af Dilemek

Bir bireyin düşlerinde Allah’tan af dilediğini görmesi onun talihinin açılacağına ,  kısmetinin bollaşacağına ,  parasal bağlamda rahatlık göreceğine ve Allah’ın kendisini fazlasıyla hayat nimetleri ile mükâfatlandıracağına deyim edilir .

Rüyada İstiğfar Görmek

Rüyada istiğfar rastlamak ya da istiğfar etmek Allah’tan af dilemekle aynı manaya gelir ve düşü gören bireyin ticaretinin açık olacağı ,  işinin gücünün rast gideceği ,  şansın kendisinden yana olacağı manasına gelir ve hayır bulmak halinde yorumlanır .

rüyada af dilemek

Rüyada Birinden Af Dilemek

Rüya sahibinin düşlerinde birisinden af dilediğini görmesi onun yetişkin tavrı ve harika ahlaklı oluşu ile değerlendirilir .  Rüya sahibinin hikmet sahibi kimse olduğuna işaret ederken bununla birlikte sahip meydana geldiği imkanların ve parasal imkânların çokluğu yardımıyla hayatından ve kazancından razı geleceğine ve hoşnut olacağına rivayet edilir

Rüyada Af Dilenmesi

Rüyada af dilenmesi ya da özünden af dilenmesi düşü gören bireyin güzel kalpli ,  bonkör ve mert bir kimse olduğuna ,  çevresindekilere huzur sunmak ve mutlu olmak dağıtmakla kalmadığına ,  tatlı dilli ve güzel sohbeti yardımıyla kendini sevdirmeyi başardığına delalet eder .

Rüyada Bir Kimseyi Affetmek

Rüyada bir kimseyi bağışlamak hakikat bağlamda da kişiye hata etmiş ya da kendisini kırmış olan kimseyi affedeceğine ve yapılanı unutacağına işaret eder .

Rüyada Özür Dilemek

Rüyada özür dilemek ,  doğruluk yolundan gitmeye ,  Allah korkusu taşımaya ,  kitaptan ayrılmamaya ve mevkie sahibi olmaya yorulur .

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Af Dilemek
Puanlama
4

Yorum Yaz