1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Rüyada Afet Görmek

 

Rüyada Afet Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada afet görmek , iyi değildir ve hayırlı anlamlara gelmez. Rüya sahibinin yaşamının karışacağına, işlerinin bozulacağına, yaşamında fırtınalı günler yaşanacağına ve bireyin kocaman bir çıkmazın içerisine düşeceğine alamet eder. Bireyin yolunda giden ve uslu biçimde ilerleyen yaşamının dalgalanacağı, heyeti düzeninin çökeceği, elindekileri kaybedeceği, huzursuz olacağı, kolay değil ve mukassi günler geçireceği manasına gelir.

Rüyada Doğa Vakaları Görmek

Rüyada doğa vakaları görmenin yorumu olayların her birine ilişkili olarak farklı biçimlerde yapıldığı benzeri evrensel mana bakımından rüya sahibinin yaşamında yepyeni bir dönem açılacağı ve bireyin yaşamının dönüm noktası sayılacak kimi olayların yaşanacağıyla deyim edilir.

Rüyada Doğal Afetleri Görmek

Rüyada doğal afetleri görmek de doğa vakaları görmek benzeri deyim edilir ve düşü gören bireyin yaşamında hiç beklemediği anda beklemediği gelişmelerin meydana geleceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin yaşamının radikal değişeceği ve hiçbir şeyin benzer kalmayacağı halinde yorumlanır.

rüyada afet görmek

Rüyada Su Baskın ve Zelzele Görmek

Rüyada su baskın ve zelzele görmek , müjde manasına ciro ve rüya sahibinin bütün hislerini , düşüncelerini değiştirecek haberler alacağına ve bu vaziyetin kendisinde kocaman farklılık yaratacağına alamet eder.

Rüyada Kasırga Görmek

Rüyada kasırga görmek , rüya sahibi için bir dikkat mahiyetinde meydana geldiği halinde onay edilir. Düşü gören bireyin tehlikeye ve belaya bir sürü yakın olduğuna ve bu vaziyetin farkına varıp bir takım önlemler almadığı halde bir sürü tatsız vakalarla karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada Kar Fırtınası Görmek

Rüyada kar fırtınası görmek , şanssızlığın ve kısmetsizliğin işaretidir ve düşü gören bireyin yaşamının negatif istikamette değişeceği, tatsız olayların yaşanacağı, uğursuzluğun peşini bırakmayacağı manasına ciro . Huzursuz geçecek günlerin yaklaştığıyla deyim edilir. Rüyada kar fırtınası görmek , parasal kayıp , içsel felaket yaşamaya ve berbat zamanlar geçirmeye yorulur.

 

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Afet Görmek
Puanlama
4

Yorum Yaz