1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada ağaç görmek

Rüyada Ağaç Görmek

 

Rüyada Ağaç Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada ağaç görmek, evlat sahibi olacağınızı müjdeler. Aynı zamanda rüyada ağaç dikmek de evlat ile müjdelenir. Rüyada yemişli ağacı kesilmiş ya da kırılmış görmek, kederlenmeye işaret eder.

Rüyada ağaç görmek, fakat gördüğü ağacın ne ağacı olduğunu bilmemek, maddi kazanç elde etmeye ve kendi ehli ibadet ve taatten olmaya işaret eder.

Rüyada kurumuş ağaç görmek, kötü yorumlanan rüyalardandır. Ancak rüyada zeytin ağacı görmek, iyiye, güzele ve hayra yorumlanır.

Rüyada nar ağacı görmek, eline mal geçeceğine işaret eder. Fakat rüyada ekşi nar görmek, haram mal ile delalet olunur. Rüyada tatlı nar görmek ise, helal mal ve nimet olarak yorum edilir.

Rüyada turunç ağacı görmek, iyi dostluklar kurmaya, iyi dostluklar edinmeye işaret eder. Aynı zamanda evlenmeye ve yüksek mertebeye işaret eder.

Rüyada kabak ağacı görmek, sıhhat ve afiyet olarak bize haber verir.

Rüyada dut ağacı görmek, kış vaktinde görülmüş ise ziyade olur.

Rüyada göknar ve kestane ağacı görmek, eline altın ve gümüş geçeceğinin habercisidir.

Rüyada oda ağacı görmek, hasta ise şifa bulmaya işaret eder. Sıhhatli ise sağlıklı ise bu durumu devam eder. Fakat mevsimsiz gören hasta olur.

Rüyada mevsiminde armut yediğini ya da ağacını görmek, maksadımıza ve isteklerimize nail olmanın habercisidir. Mevsimsiz ise haram maldır.

Rüyada şeftali ağacı görmek, iyiye yorumlanmaz. Fakat rüyada incir ağacı görmek, zengin olmaya işaret eder ama bu serveti devamsızdır.

Rüyada ceviz ağacı görmek, çok söz söylemeye mecbur olmaya işaret eder.

 

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri rüyada abdest almak ne demek ?

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Ağaç Görmek
Puanlama
5

Yorum Yaz