1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Rüyada Ağaç Kesmek

 

Rüyada Ağaç Kesmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada ağaç kesmek, doğruluk yöntemini kaybetmek ya da doğruluk yolundan uzaklaşmak olarak deyim edilir. Rüya sahibinin huyunun değişip, aklına kötülük düşmesine delalet eder. Ek Olarak öncesinde hiç yapmadığı şeylere mail etmeye başlar. Hiç olmadık işlere girer, uydurma hata yöntemlere sapar ve gerçek olmayan şahıslarla davranış etmeye başlar. Rüyada ağaç kesmek, rüya sahibinin etrafındaki güvenini ve prestijini sarsacak işler yapmasına, ayıplanmasına ve gözden düşmesine delalet eder.

Rüyada Ağaç Kesildiğini Görmek

Rüyasında ağaç kesildiğini gören birey bir kimse ile işbirliği yapacak demektir. Ancak bu iş Cenabıhak katında kutlu ve güzel bir iş değil bunun tam aksine hileli ve berbat iştir diye yorumlanır. Rüya sahibi, günahkâr olacağı ve topluluk içerisinde minik düşeceği bir işe bulaşacağı manasına gelir .

rüyada ağaç kesmek

Rüyada Ağaç Görmek

Rüyada ağaç görmek , aydınlık, ferah ve mutlu olmak veren olayların yaşanmasına delalet eder. Rüya sahibi, bütün zahmetinden ve çilesinden kurtulacak olan ömrünü huzurlu yaşayarak geçirecek demektir.

Rüyada Ağaç Budamak

Rüyada ağaç budamak hane içerisinde bulunan saadetin bozulmasına, aile fertlerinin birbirine karşın yaklaşımlarında ve konuşmalarında değişim meydana gelmesine ve tatsız günler yaşanmasına deyim edilir.

Rüyada Kesilmiş Ağaç Görmek

Rüyada kesilmiş ağaç görmek , kabul görmeyen olaylar yaşanmasına ve berbat haberler alınmasına delalet eder.  Rüya sahibi hiç hoşlanmadığı vaziyetlere düşecek ve bunu günlerce kafasına takıp, uzunca zaman maneviyat bozukluğu yaşayacak demektir.

Rüyada Meyve Ağacı Görmek

Rüya sahibinin rızkına delalet eder. Rüyada ağacın meyveler ile dolu olduğunu görmek ve dalların ağırlıktan sarkması rüya sahibinin ekmeğinin bol olacağına ve ömründe hiç darlık görmeyeceğine delalet eder.

Rüyada Yeşil Ağaç Görmek

Rüyada yeşil ağaç görülmesi, geleceğin parlak, istikbalin de açık meydana gelmesine deyim edilir. Bu rüya güzel, güzel ve hayırlı durumda olan şeylere delalet eder.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Ağaç Kesmek
Puanlama
3

Yorum Yaz