1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Rüyada Ağda Yapmak

 

Rüyada Ağda Yapmak Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada ağda yapmak , acılardan geçerek pişmek ve olgunlaşmak, daha daha sonra geliyor olacak meydana gelen acılara da direnç elde etmek halinde deyim edilir. Başka bir deyişle rüya sahibinin yaşadıklarından ders alması, dünya deneyimi edinmesi ve toyluğunu atması manasına gelir . Rüyada ağda yapmak , rüya sahibinin kolay değil ve çetin koşullarda hayatını sürdürmek zorunda olup bu hale katlanmasına ve illa da ayakta kalmaya çalışmasına delalet eder. Rüyada ağda gerçekleştirmenin bir öbür manası da bir sürü çalışıp, işinin kölesi olup, kazandığı parayı daha daha sonra krallar benzeri harcamaktır. Rüya sahibi bir sürü çalışıp ezilecek ama parasını tüm bu zorluğun acısını çıkaracak biçimde harcayabilecek demektir.

rüyada ağda yapmak

Rüyada Ağda Yaptığını Görmek

Rüya sahibinin dişini kullanması halinde kocaman bir hayır göreceği manasına gelir . Başka bir deyişle rüya sahibi kolay değil bir dönemden geçecek ya da işinde bir sürü daha uzunca çalışacak ve bu hale sabır gösterip, başta zorlanıp dayanırsa sonradan bu işten kocaman ekmek yemek , başarıya erişip sevinçli olacak demektir.

Rüyada Ağda Yaptırdığını Görmek

Rüyasında ağda yaptırdığını gören birey , bir kimseden sorun alacak demektir. Bu sebeple de kederli günler geçirecek ve bu problemi durum etmek amaçlı uğraşıp duracak diye deyim edilir.

Rüyada Kıl Görmek

Zenginliktir. Rüya sahibi amaçlı kurtuluşa delalet eder. Düşlerinde kıl gören birey fakirlikten kurtulacak, doğruluk ettiği bolluğa kavuşacak ve insanca yaşamaya başlayacaktır. Geleceğin harika olacağı manasına gelir .

Rüyada Kıl Yolmak

Rüya sahibinin ödemekten kaçabildiği civarı kaçtığı bir borcunu yeniden de ödemek zorunda kalmasına delalet eder. Bu rüya, bununla birlikte rüya sahibinin tasarısız ve programsız işler yapmasına ve kendisine hayrı olmayacak işlere parasını ve malını harcamasına yorulur.

Rüyada Kıl Yutmak

Yanlışa ve günaha batarak kazanılan rızka deyim edilir. Rüya sahibine hayır gelmeyecek kazançtır.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Ağda Yapmak
Puanlama
4

Yorum Yaz