1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada ağlamak

Rüyada Ağlamak

 

Rüyada Ağlamak Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada ağlamak, rahatlamak anlamına gelir ve yorumlanır. Hem günlük yaşamdaki bir problemden kurtulmak problemi çözmek ile ilgili olabilir hem de bu eğer bir sınav zamanından büyük bir sıkıntı zamanından sonra ise büyük bir rahatlama sağlayacaktır.

Rüyada ağlamak, genellikle rahatlama ile ilgili sonuçlar verir. Her şekilde rüyada ağlamak, bizim kendi duygularımızı serbest bırakmamıza yorum edilir. Aynı zamanda problemin çözümünü beraberinde getirecektir.

Kabus ya da sıkıntı rüyalarının bazıların da haykırarak uyanırız, haykırarak ağlarken uyanırız. Bu bize büyük rahatlama sağlayacaktır. O problemin sıkıntıya sebep olan her ne ise o problemin çözümü ile ilgili büyük rahatlama sağlayacaktır.

Rüyada başkasının ağladığını görmek, aynı zamanda o kişi ile ilgili o kişi ile beraber bir sıkıntıyı paylaşmak olarak yorum edilir. Bazı durumlarda büyük acılar büyük travmalar sonrasından kişi gözyaşını gözünden kan geldiğini işaret eder. Bu kendini cezalandırmak, kendi duygularını serbest bırakmamak ile ilgili olabilir.

 

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri rüyada karga görmek ne demek ?

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Ağlamak
Puanlama
5

Etiketler: ,

Yorum Yaz