1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada akrep görmek

Rüyada Akrep Görmek

 

Rüyada Akrep Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada akrep görmek, uyarıcı ve önemli sembollerden biridir. Her zaman kendi öfkemize, kendi kızgınlığımıza yenilip kendimizle ilgili daha sonra pişman olacağımız şeyleri yapmakla ilgili durumları haber verebilir. Rüyada akrep görmek, düşman anlamına gelmez. Sadece düşmanlık görebileceğimiz, eğer öfkeyle davranırsak karşı taraftan öfke görebileceğimize dair bir anlam taşır.

Rüyada akrebin duvarda yürüdüğünü görmek, kızgınlık ile ilgili öfkeyle alakalı davranmamız gerektiğini, yani öfkeyle kalkan zararla oturura dair bir mesaj gönderir akrep sembolü.

Rüyada bir başkasını akrep sokması ve sizinde onu izlemeniz, o durumla ilgili zarar görmeyeceğimize işaret eder. Bu durumda izleyici konumunda kalacağımızla ilgili bir rüyadır.

Genellikle rüyada akrep görmek, büyük hırsları, büyük öfkeleri gösteren semboller olarak kabul edilir.

Rüyada ayakkabının içinde akrep görmek, öfkeyle ilgili, sıkıntıyla ilgili durumdan kurtulmak ve birini affetmek ile ilgili bir sembol olarak yorumlanabilir.

Ayrıca rüyada akrep görmek, bize karşı iyi olmayan, kötü duygular besleyen biri ile karşılaşacağımıza ya da o kişiyle bir işe girişileceğine delalet eder.

 

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri rüyada ateş görmek ne demek ?

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Akrep Görmek
Puanlama
5

Etiketler:

2 Yorum to “Rüyada Akrep Görmek”

  1. Tayfun Kadir Güler

    Böyle bir rüyayı gördüğüm zaman aklıma artık Uyarıcı Bir rüya oldugu gelecegine eminim

  2. Doruk Tuna

    Rüyamda gece ansızın uyandım kahverengi bir akrep duvarda tırmanıyordu,sonra oğlumun yattığı yatağa düştü ve ben de hemen yorganın arasına sarıp eşimi çağırmaya gittim eşime çağırdım geldi yorganı actı akrebi öldürdü ama oğlum dizini tutuyordu akrep oğlumu sokmuştu fakat oğlum sanki otuzlu yaşlarındaydı..Her yerde berbat yorumlar okudum ve canım sıkıldı..Acaba nasıl yorumlanabilir?

Yorum Yaz