Rüyada Altın Görmek

Rüyada Altın Görmek

Rüyada Altın Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada altın görmek, farklı anlamlara yorumlanabilmektedir. Rüyada altın görmek, çoğu zaman sevince ve neşeye, arzulara ulaşmaya işarettir. Gerçekleşecek olan dilekleriniz maddi mevzularda olabileceği gibi aynı zamanda manevi yaşamanızla da alakalı olabilir. Manevi ve maddi dilekleriniz yakın gelecekte gerçekleşecek ve sizi rahata erdirecek. Aynı zamanda yakın çevreniz ve kendi dostlarınızdan da destek göreceksiniz. Rüyada altın görmek, rüya sahibinin hasta olması durumunda, yakın zamanda şifa bulacağı ile müjdelenir. Herhangi bir işe girmek ya da bir başlangıç yapmak istiyorsanız şüpheniz olmasın çünkü rüyada altın görmek, yolunuzun her zaman açık olduğuna işarettir.

Rüyada altın görmek, elinizi atacağınız bütün işlerde beklediğinizin daha da üzerinde ve çok daha iyi şeyler ile muvaffak olacağınıza işarettir. Çevrenizdeki insanların takdirini toplayacaksınız. Ayrıca zengin bile olabilirsiniz. Kimi zaman ise yapmak istedikleriniz olumlu sonuçları olabileceği konusunda size gelen bir uyarıdır. Rüyada altın görmek, yakınlarınızla ilgili içinizde hissettiğiniz şüphelerin yersizliğine dikkat etmek gerekir. Rüyada altın görmek, karşınızdaki kişilerin samimiyetini işaret eder.

Rüyada altın bazen de sizin ile ilgili çevrede dönen dedikodulara delalettir. Rüyada belli bir yerde yığılan altınlar görmek, etrafınızda olan ve önemli bir kişi hakkında saklı bir bilgiye sahip olacağınıza işaret eder. Rüyada altın görmek, kişiliğin en iyi ve en değerli taraflarına delalet eder. Eğer kişi rüyasında altın bulursa, içinde bulunan özellikleri keşfedeceği manasına gelir. Rüyada altın görmek, nüfuz, güç, saygı ve parayı işaret eder. Bununla beraber değerli ruhsal-zihinsel niteliklerin rüyayı görenin kendisinde bulunduğuna ancak kendisinin bunu bilmediğine işaret etmektedir.

Rüyada altın görmek, rüyada görülmüş olduğu şekle göre manası değişen bir semboldür. Rüyada altın görmek, gelecekten emin olmanız gerekli olduğunu, her koşulda ilerleme kat edeceğinize, sizin için büyük değer taşıyacak ilişkilere başlayacağınızı ve ayrıca şanslı bir döneme gireceğinize işarettir. Rüyada altını gömdüğünü görmek, bir şeyleri gizlemeye çalışacaksınız demektir. Rüyada altınınız olduğunu görmek ve altınınızı kaybettiğinizi görmek, sadık bir arkadaşınızla aranıza mesafe gireceğini ya da bu kimseyi kaybedeceğinizi işaret eder. Rüyada altını yıkamak ve çok çalışmak zorunda olmak, bir işin üstünden başarıyla geleceğiniz manasını taşır.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Altın Görmek
Puanlama
5

11 thoughts on “Rüyada Altın Görmek

  1. rüyamda kiloyla altınım vardı:) bide yastık altından filan çıkıyodu onları beğenmiyodum çöpe atıyodum 🙂

  2. gördüğüm onca altının bir hayal oldugunu dusunerek uyandıgımda meger ruya oldugnu anladım:(

  3. Ya bende ruyamda altin gordum fakat kendi altinlarimi birinin caldigini gordum 🙁 cok kotuydu ya 🙁

    1. kuyumcu soymak kandırılmaya, dolandırılmaya yorumlanır o yüzden dikkatli olun derim 🙂

    1. altın kaplamanın anlamı etrafında maddi açıdan bir akışın olacağına işaret eder.

  4. Rüyamda bütün evin altın dolu olduğunu gördüm eve ben giremiyordum o yüzden bütün altınları atmaya çalışıyordum acaba bu nasıl bir anlama geliyor 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir