1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada arı görmek

Rüyada Arı Görmek

 

 Rüyada Arı Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Arı, familyası apoidea takımı ise zar kanatlılar olan böcek türlerindendir. Bu canlıların özellikleri, içinde boyuna ve enine damarcıklar olan ve iki çift saydam zardan oluşan kanatlara sahiptirler. Arıların fiziki yapısı, karın, göğüs ve baş kısmından oluşur. Arıların vücutları yumuşak ve sık kıllarla kaplıdır.

Rüyada arı görmek, hayırlı ve bilgin bir insana yorumlanır. Rüyada arı görmek görme şekillerine göre değişir. Rüyada tek arı görmek, hayırlı insana işaret eder. Ancak rüyada birden fazla arı görmek, ganimet ve nimete delalet eder.

Rüyada bal arısı öldürmek, mal varlığınıza zarar geleceğine aynı zamanda evinizin bereketi ve çalışkanlığının azalacağına işaret eder. Bu rüya sizin durumunuzun kötüye gideceğine delalet eder.

Rüyada arı kovanı görmek, eş ile yorumlanır. Rüyada arı kovanı almak, normal biri için yardımcı ve verimli bir kişiye işaret eder. Ancak devlet adamı ise hayırlı teba ve mülke delalet eder.

Rüyada sarı arı görmek, işinizde verimli ve çalışkan olacak mühendis ve mimarın habercisidir.

Rüyada arının ele ya da başa konması, yöneticiliğe kadar yükseleceğinize delalet eder.

Rüyada arıları toplu halde görmek, toplu oldukları yerde askerin zararı olacağına işaret eder. Ancak arı topluluğu düzenli ise şehri fetheden Müslüman askerleri olarak tabir edilir.

 

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri rüyada bebek görmek ne demek ?

 

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Arı Görmek
Puanlama
5

Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Yaz