1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada arı öldürmek

Rüyada Arı Öldürmek

 

Rüyada Arı Öldürmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada arı öldürmek, beklemediğiniz bir yerden haber geleceğine işaret eder. Rüyada bal arısı öldürmek, malınızdan zararı uğrayacaksınız olarak yorumlanır. Rüyada eşek arısı öldürmek, hayırlı işlere tabir edilir. Aynı zamanda rüyada eşek arısı tutmak da hayra yorulur. Rüyada arı öldürmek düşmanları kayretmeye de yorumlanır.

Rüyada arı beyi görmek, salihli bir kimseye işaret eder. Rüyada birden fazla arı beyine sahip olmak, kaymakamlık ya da valilik ile müjdelenir.

Rüyada arı kovanı görmek, eş ile tabir olunur. Rüyada arı topluluğu görmek, içinde bulunduğunuz bir gizemin ortaya çıkacağına işaret eder.

Rüyada arı yakalamak, dilek ve isteklerinizin gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyada kovanda bal görmek, kadının malına içindeki arılar ise kadının evlatlarına yorumlanır.

Rüyada arının başa konması, yüksek mevkiye yorumlanır. Ayrıca ele konması da aynı yoruma sahiptir.

Bir çiftçinin rüyada arı görmesi, bolluk ve ucuzluk ile müjdelenir.

Rüyada çiçeklerin üstünde arı görmek, evine yapılacak habersiz bir ziyaretin habercisidir.

Rüyada tek arı görmek, çok hayırlı ve bilgin bir insana yorum edilir. Birden fazla bal arısı görmek, ganimet ve nimetin bir işareti olarak yorum edilir.

Rüyada eşek arısı görmek, güçlü ve kuvvetli insanlara yorumlanır. Rüyada eşek arısının sokması,  kötü niyetli bir kadından sıkıntı görmeye ve üzüntüye işaret eder.

 

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri rüyada arı sokması ne demek ?

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Arı Öldürmek
Puanlama
5

Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yaz