1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada arı sokması

Rüyada Arı Sokması

 

Rüyada Arı Sokması Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada arı sokması, gelirini kıskanan ve çekemeyen kişilerin olduğuna ve bu gelire göz diktiklerine işaret eder. Aynı zamanda rüyada arı sokması, yakın arkadaşınız tarafından hayal kırıklığına uğrayacaksınız demektir. Rüyada arı sokması, zahmetle helal mal kazanmaya da işaret eder.

Rüyada eşek arısı görmek, güçlü ve kuvvetli bir adam olarak yorumlanır. Rüyada eşek arısının sokması, kötü bir kadın tarafından üzüntü duymaya işarete eder. Rüyada eşek arısı öldürmek, hayırlı işlere delalet eder.

Rüyada kovanda bal görmek, kadının mal varlığına işaret ederken kovanda arılar görmek o kadından olacak çocuğa işaret eder. Rüyada kovandan kendine yetecek kadar bal almak adaletli davranmaya delalet eder.

Rüyada sarı arı görmek, mühendis ve mimar olmanın habercisidir.

İslami açıdan rüyada arı görmek, başarı, mutluluk ve bereket anlamlarına gelir. Ayrıca rüyada arı görmek, özel hayatınızda ve iş hayatınızda başarılı olacağınıza işaret eder. Rüyada arı görmek, hayırlı rızık olarak tabir edilir.

Rüyada arı yakalamak, dileklerinizin gerçek olması anlamına gelir. Çiçekler üzerinde arı görmek, yakın olduğunuz bir kimsenin sizi ziyaret edeceğinin habercisidir.

Rüyada bal arısı görmek, kazancı yerinde, çalışkan ve güler yüzlü bir adam olarak yorum edilir. Aynı zamanda bal arısı görmek,  bereket ve kazançla tabir edilir. Birden fazla bal arısı almak, ganimet ve nimete işaret eder. Rüyada bal arısı, bilim adamı olarak da yorum edilir.

 

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri rüyada deprem görmek ne demek ?

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Arı Sokması
Puanlama
5

Etiketler: , , , , , , , ,

1 Yorum to “Rüyada arı sokması”

  1. sedef

    Ruyamda bal arilarini tepemde ucarken gordum cok mutlu oldum suan 🙂

Yorum Yaz