1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada armut görmek

Rüyada Armut Görmek

 

Rüyada Armut Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada armut görmek, servet elde etmeğe işaret eder. Rüyada armudu yediğini görmek, ikramiye kazanmaya örneğin bir bankadan ikramiye kazanmaya işaret eder.

Rüyada iri kış armudu yemek,  haram mal elde etmeye yorumlanır. Aynı zamanda rüyada akça armudu yemek, miras kalacağına ve bu mirastan para elde edileceğine işaret eder.

Rüyada armut görmek, eğer armut ham ise zarara uğrayacağınıza delalettir. Rüyada ahlat armudu görmek ya da yemek, çabuk geçecek bir mevsim hastalığı geçireceğinize işaret eder.

Rüyada armudu ağaçta görmek ya da toplamak, bir fırsattan istifade ederek işinden büyük kazanç elde edeceğinize işaret eder. Rüyada armut ağacına çıkmak, yeni bir işe başlayacağınıza çıktığınız armut ağacından düşmeniz ise işinden gücünden olmaya zarara uğramaya işaret eder ve yorumlanır.

Rüyada armut ağacını kesmek, işinizden ayrılacağınıza delalet eder. Rüyada armut ağacını taşlamak, kar, kazanç getirmeyen işler ile teşebbüsler ile uğraşmaya işaret eder.

 

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri rüyada yüzük görmek ne demek

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Armut Görmek
Puanlama
5

2 Yorum to “Rüyada Armut Görmek”

  1. Muserref

    Rüyamda kavun gördüm. Ne anlama geliyor acaba

  2. Sude Ketenci

    rüyada kavun görmek, hayatınızda önemli değişikliklerin olacağına işaret eder. Sarı kavun gördüyseniz bu da hastalık olarak yorumlanır.

Yorum Yaz