1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Rüyada At Görmek Ne Demek

 

Rüyada At Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada at görmek, genellikle iyiye güzele ve hayra yorumlanır. Ancak rüyada at görmek, şekillerine, renklerine, adedine, görülme yerine göre farklı anlamlar taşır ve farklı yorumlar yapılır.

Rüyada at eti yemek, iyiye, güzele ve hayra yorumlanır. Rüyada at eti yemek, yakın zamanda alacağınız iyi haberleri müjdeler.

Rüyada at görmek ve bu atın ayakları demirden ise, rüyayı gören kişinin vefat etmesine yorumlanır.

Rüyada atını satışa çıkarmak, ahret işlerini, namazını terk edeceğine ve dünya işleri ile çok fazla uğraşacağına işaret eder.

Rüyada attan indiğini görmek ve başka bir ata binmek, rüya sahibinin durumunun değişeceğine işaret eder. İki at arasında ki fark ise durumunun nasıl değiştiğini gösterir. Yani iyi bir attan inip kötü bakımsız bir ata biner ise durumunun kötüleşeceğine, kötü bakımsız bir attan inip iyi bakımlı bir ata binmek ise durumunun iyi olacağına maddi kazanç elde edeceğine işaret eder. Ayrıca ikinci attan da iniyor ise işini kaybedebilir.

Rüyada bindiği atı beğenmek, cihat edeceğine işaret eder.

Rüyada atı üzerinde ve elinde mızrak var ise bu şekilde bir rüya görmek, çevremizdeki insanları usandıracağımıza, onlara fazla yük bindireceğimize yük olacağımıza işaret eder.

Rüyada atın boğulması, rüyayı gören kişinin hastası var ise vefat edeceğine işaret eder.

Rüyada atın şaşı olması ve az görmesinin anlamı, geçim darlığı çekmenize maddi olarak dara düşeceğinize işaret eder.

Rüyada kendini ölü bir atın üzerinde görmek, sıkıntısından kurtulacağı üzüntüsünden kurtulacağı anlamlarına gelir.

Rüyada at ile konuşmak, iş hayatında şaşıracağı olaylar olacağına işaret edebilir.

Rüyada değerli bir atın bir evden çıkması, o evde değerli ve büyük bir insanın vefat edeceğine işaret eder.

Rüyada başıboş bir at görmek, zina eden, hayat kadını olarak yorumlanır. Bunun nedeni başıboş atın istediği gibi hareket etmesi olarak gösterilir.

Rüyada hadım edilmiş kısır at görmek, hizmetçiye işaret eder.

Rüyada posta atına binmek, bu dünyadaki vaktimizin dolduğunu ve ölümün yakın olduğunun bir habercisidir.

Rüyada at pisliği görmek, sanılanın aksine şerefli onurlu birinden bir mal alacağına işaret eder. İyi ve güzel bir rüyadır. Rüyada at pisliğini süpürmek de aynı anlam ile yorum edilir. Rüyada at pisliğine oturmak ise akrabalarından maddi değeri olan bir mal geleceğine işaret eder.

Rüyada at nalı görmek, hayra iyiye ve uğura şansa yorumlanır. Rüyada yolda at nalı bulmak, mutlu olunacağına mutluluğun yakın olduğuna işaret eder. Rüyada evin kapısına at nalı takmak, o eve sıkıntı ve derdin girmeyeceğine, mutluluk olacağına yorumlanır.

Rüyada at yarışı görmek, pek hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaz.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada at arabası görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada At Görmek Ne Demek
Puanlama
5

Yorum Yaz