1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

 rüyada at görmek

Rüyada At Görmek

 

 Rüyada At Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada at görmek, yorumcular tarafından atın rengine ve şekline göre farklı şekillerde yorumlanır.

Rüyada siyah at görmek, büyüklüğe ve zenginliğe; beyazımsı bir at görülmesi kazançlı işler peşinde koşulacağına; iyi bir cins at görülmesi rızkın artmasına ve gücün çoğalmasına, kül veya kırmızı renginde bir at görmek; işlerin kötü olacağına, boz renkli bir ata bindiğini görmek; düşmanlara galip gelineceğine delalet eder. Siyah bir ata bindiğini görmek; şeref ve saygınlığın artacağına işaret eder.

Rüyada ata bindiğini görmek, kısa süre sonra evleneceğine ve bir at yavrusuna bindiğini görmek, eğer bekâr ise zengin bir kadınla evleneceğine ya da  bir ev sahibi olacağına işarettir. Rüyasında ata bindiğini gören kimse, gerçekte de ata biniyor ise; değerli bir makama yükseleceğine ya da bir yolculuğa çıkacağına delalettir. Rüyada gemsiz bir ata binerken görmek, istenmeyen bir kimsenin emrine altına girerek onun emrinde çalışacağına yorum edilir.

Rüyada huysuz ata bindiğini görmek, o kimsenin hilekâr ve yalancı birisiyle karşılaşacağına aynı zamanda ondan zarar göreceğine, rüyada eğersiz bir ata binerken görmek, işlerinin ters gideceğine ve olumlu bir sonuç alamayacağına delalet eder.

Rüyada bir at öldürdüğünü görmek, para ve mala kavuşacağına, atın kendisini ısırdığını görmek, herkes tarafından hürmet ve saygı göreceğine işaret eder.

Rüyada at eti yediğini görmek ve attan düştüğünü görmek, çoğu zaman iyiye yorumlanmaz. Attan düştüğünü gören kişinin, ya sağlığının bozulacağına ya da para kaybedeceğine yorumlanır.

Rüyada at sattığını görmek de iyiye yorumlanmaz. Bu rüyayı gören kimse, ya aile hayatında geçimsizlik baş gösterir ya da birisiyle kavga eder.

Rüyada pazardan at satın almak, görevli biri ise kısa zamanda terfi edeceğine işaret eder.

Rüyada erkek at görmek, iktidar ve güce sahip olmaya işarettir.

Rüyada dişi ata binmek veya satın aldığını görmek, saygın ve şerefli bir hanımla evleneceğine, fakat rüya sahibi evli biri ise büyük bir araziye sahip olacağına işaret eder.

Rüyada sokak aralarında toplu halde dolaşan at grubunu görmek, o yerlere yağmur geleceğine ve sellerin olacağına delalet eder.

Rüyada bir attan inip diğer bir ata binmek, eğer memur biri iseniz, işinizi değiştireceğinize ve memuriyetinizden ayrılacağınıza işaret eder.

Rüyada bağlı bir at görmek, gecikmiş bir mutluluğa işaret eder. Silahlı olarak bir ata binmek, yüksek bir memurluğa ayrıca başarılı ve güçlü olmaya işaret eder. Rüyada atın çalındığını görmek, hasta iseniz öleceğinize ya da işinizi kaybedeceğinize işarettir. Rüyada bindiğiniz attan inmek, itibardan ve gözden düşeceğinize ya da işinizden çıkarılacağınıza yorumlanır.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada At Görmek
Puanlama
4

Yorum Yaz