1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada at

Rüyada At

 

Rüyada At Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada at, çok çok güzel bir şeyin habercisidir.

Rüyada şahlanan bir at görmek, bütün alacağımız bilgileri sonuna kadar aldığımızın bir işaretidir.

Rüyada koşan bir at görmek hem de dört nala koşan bir at görmek, o zaman da haberlerin bize çok çabuk ulaşacağını, çok tez zamanda ulaşacağına işaret eder.

Rüyada atın üstüne binmek, rüyada atın üstünde durur vaziyette görmek, bir takım alacağımız haberleri şuanda beklediğinin en güzel göstergesi olarak yorum edilir.

Rüyada atların rengi de çok önemlidir. Rüyada beyaz at görmek, evleneceğimizin bir işaretidir. Ve yahut da yeni bir sevgili bulacağımızın, yeni bir hayat yaşayacağımızın bir göstergesidir. Bekar isek bu şekilde yorumlanır. Fakat evli olan biri rüyada beyaz at görmesi, aydınlığa doğru koşmasını ve iş hayatında çok iyi yerlere ve aydınlığa doğru gittiğini göstermektedir.

Rüyada siyah at görmek, sizin biraz daha bazı hadiselerde beklemeniz gerektiğinin bir işareti olarak gösterilir. Bütün alacağınız haberlerde ve yahut da daha önce anlatılanları siyah olarak görmeniz, sizin biraz daha geçiken biri olduğunuzu ifade eder. Hiçbir zaman için kötü anlamda bir şey ifade etmez.

 

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri rüyada fare bakınız.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada At
Puanlama
5

Yorum Yaz