1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Rüyada Ata Binmek

 

 Rüyada Ata Binmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada ata binmek, yakın bir zamanda evleneceğinizin bi işaretidir.

Rüyada gemsiz bir ata binmek, bütün yorumculara göre kötü olarak yorumlanmıştır. Bunun nedeni kişinin dini yaşantısına ve kendini korumasına işaret eder. Rüyada atının başına vurduğunu görmek, durumunun kötüleşmesine güçsüzleşmeye işarettir. Rüyada evine eğerli bir atın girdiğini görmek, ziyafet ya da ziyaret gibi bir nedenle bir kadının evine geleceğine ya da bir kadını nikâhla evine alacağına delalet eder. Ayrıca rüyada at çıplak ise akrabalarından evine bir erkeğin geleceğine işaret eder.

Rüyada bir atı başkasının evine götürdüğünü ve içeri soktuğunu görmek, o kişiye karşı şahitlik yapmakla zulüm etmesine yorumlanır. Rüyada ata binmek galibiyete ve meydanda olmaya ya da kişinin nefsine işaret eder.

Rüyada atı düzgün görmek, kişinin halinin iyi olmasına, ancak atın azgın ve hırçın olması kişinin eğlenceye ve oyuna kapılmasına işaret eder.

Rüyada kısrak ve tay erkek ve kız çocuğa delalet eder. Gemi ve eğeri olmayan bir taya bindiğini görmek, kadın ise genç bir adamla evlenmeye, erkek ise korkuya ve üzüntüye düşer. Bu şekilde bir kısrağa binmekte aynı yorumlanır. Fakat rüya sahibi erkek ise genç bir bayanla evlenmeye yorumlanır. Rüyada atın Kur’an okuması, düşmana karşı kazanılan zaferdir.

Başka bir rüya yorumuna göre, rüyada at sürülerinin havada uçtuğunu görmek, o bölgedeki bir savaş ve karışıklık olacağına işarettir. Rüyada su atı görmek, tamamlanmamış işe ve yalancı adama delalettir.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Ata Binmek
Puanlama
4

Yorum Yaz