1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada ateş görmek

Rüyada Ateş Görmek

 

Rüyada Ateş Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada ateş görmek, önemli rüyalardır. Ateş canlanmakla ilgilidir. Bir olayın canlanması bir olayın hız kazanması bir olayın istediğimiz şekle gelmesi ile alakalı niyetimizin gerçekleşmesi ile ilgili rüyalardır. Aynı zamanda rüyada ateş görmek, kutlamak olarak da yorumlanabilir. Bilindiği gibi kutlama zamanlarında, bayram zamanlarında büyük ateşler yakılır, ateşlerin üzerinden atlanır. Rüyada ateş görmek, bir durumun artık bizim lehimize döndüğünü, bizim istediğimiz gibi gelişeceğini, bizim niyetimizin gerçekleşeceğine dair bir sembol olarak kabul edilir. Aynı zamanda rüyada ateş görmek, kutlama ve kutsanma sembolleri olarak da yorumlanır. Eski inançlarda bu şekilde geçer.

Rüyada ateş görmek, barışmakla ilgili, küs olanların barışması, dargınların barışması ile ilgili rüyalar olarak yorumlanır. Ayrıca barışmakla ilgili olayları, barışmakla ilgili rastlantıları haber veren rüyalardandır.

Rüyada dumansız ateş görmek, rüyayı gören kişinin durgun olan işlerinin açılacağına, devlet başkanına yaklaşacağına ve zor olan işlerinin de kolaylaşacağına delalet eder

Rüyada kendini ateşe atmak ancak yanmadığını görmek, devletten dolayı zulme uğrayamaya işaret eder.

 

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri rüyada yangın görmek ne demek ?

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Ateş Görmek
Puanlama
5

Etiketler: , ,

Yorum Yaz