Rüyada Ayakkabı Görmek

 Rüyada Ayakkabı Görmek

 

Rüyada Ayakkabı Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada ayakkabı görmek, kazancın artmasına, devlet ve ikbale ve menfaate işaret eder. Çürük kötü ve eski bir ayakkabı görmek, kazancın azalmasına işarettir.

Rüyada etrafa savrulmuş çok fazla ayakkabı görmek, boş şeylerle vakit geçirmeye, gönül eğlendirmeye işaret eder.

Rüyasında ayakkabısını geniş görmek, sıkıntılardan kurtulmak, ferahlamak ve  huzura kavuşmaya işarettir. Rüyada dar ayakkabı görmek, çok sıkıntılı bir halde olduğuna, üzüntü ve gama işaret eder.

Rüyasında ayakkabı kaybetmek, gören kimsenin servetinin bir kısmını kaybedeceğine işarettir. Rüyada ayakkabılarını parçalanmış görmek, o kimsenin eşinin ölmesine işaret eder.

rüyada ayakkabı görmek

Rüyada hoşa giden ve yeni bir ayakkabı görmek, zenginlik ve servet anlamına gelir. Rüyada  yeni bir ayakkabı almak ve giyinmediğini görmek, onun bir kenarda bırakıldığını görmek veya ayakkabıyı kaybetmek, kötü günleri olacağını işaret eder.

Rüyada ayakkabı giymek, yakın gelecekte huzura kavuşulacağına delalet eder.

Rüyada yırtık ayakkabı görmek, tehlikeli bir durumla karşılaşılacağına yorumlanır.  Rüyada ayakkabı diktirmek, terk edilmeye ve üzüntülere delalet eder.

Rüyada ayakkabı sıkması, yakın çevrede bir cinayet işlenmesine ve bir travma olmasına delalet eder. Bir kadının rüyasında ayakkabı çıkarması, ayrılacağına işaret eder.

Rüyada çocuk ayakkabısı görmek, işlerin kötüleşeceğini işaret eder. Rüyada görülen beyaz, siyah ve kırmızı ayakkabı, ansızın bir sıkıntıyla karşı karşıya kalınacağına; sarı ayakkabı ise hastalığa işaret eder.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Ayakkabı Görmek
Puanlama
5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir