1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada baba görmek

Rüyada Baba Görmek

 

Rüyada Baba Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada baba görmek,  bireyin muradının incisini elde etmesine delalet eder. Rüyada baba görmek ya da anne,  dede ve akraba görmek,  hayır ile tabir olunur.  Aynı zamanda rüyada baba görmek,  umulmayan yerden geliyor olacak rızka işarettir.  Rüyada baba aracılığıyla sevildiğini ve okşandığını görmek,  tüm bela ve musibetlerden ırak kalmaya,  sevinç ve sürura delalet eder.  Hasta birinin rüyada babasını görmesi,  hastalıktan şifa bulacağının işaretidir.  Rüyada babası kendisini bir bina içerisinde oturttuğunu ve kendisi de binanın çatısını yükselttiğini görmek,  hayat ve inanç işlerinde babanın yöntemini takip etmeye işarettir.

Kişinin hayattaki babasını rüyada can vermiş görmek, silinmiş acıların tekrar alan bulacağına; babayı aileden biriyle dövüş eder görmek,  ayrılığa delalet eder. Rüyada babanın iyi durumu bireyin kendisinin vaziyetine kendisinin durumunun da benzer biçimde iyi olacağına delalet eder.  Rüyada babasını bir işte takip etmek onun meslek ve meşrebini aynı ritimde devam ettirmeye delalet eder. Rüyada babaya saygı ve tazim Allah’a itaat etmeye,  ona başkaldırı Allah’ın emirlerine uymamaya bu durum meydana geldiği için de bir parça babanızla aranızın açılacağına delalet eder.  Rüyada babanın gülümsemesi ilahi hoşnutluğa delalet eder.  Rüyada yaşamda durumda olan babasını ölüm etmiş görmek,  berbat bir habere ya da bir konuda bir sürü tedirgin olacağına işarettir.

Rüyada babası aracılığıyla sevilmek,  bireyin önüne hayırlı bir yol açılacağı,  mukassi günlerin sona ereceğine işarettir.  Rüyasında babasını ve babasının gücünü kuvvetini arkasında gören kimse güç bulur ve olayların üzerine cesaretle gidebilir.  Rüyayı gören bireyin babası sağ ise bir işbirliği ve sevinç verecektir. Rüyada babanızı yüzü asık ve elemli bir takdirde görmek,  sizlere dargın olduğuna; Rüyada babanızı yaşamda durumda olan babanızı can vermiş ve sizlere kırgın olarak görmek,  ona karşın davranışınızı tekrar gözden geçirmeniz gerektiğine delalet eder.  Rüyada babanızın hanesi terk edip gittiğini görmek,  kötü olan bir haberle karşılaşacağınıza delalettir. Rüyada babanızın sizinle katı bir biçimde konuştuğunu görmek ise,  onun sizlere karşın sevgisinin ve şefkatinin aynı ritimde devam ettiğine işarettir.

Rüyada babasını kendine arka çıktığını gören kimse şayet babası sağ ise karşılaştığı zorluklarda babasından şayet babası sağ değil ise profesyonel birinden destek alır. Rüyada kendisinin baba meydana geldiğini gören kimse şayet o anda bebek beklemiyorsa,  kısa süre içerisinde kendisiyle akran durumda olan ve yakın meydana geldiği bir kimse yardımıyla para bazlı konudaki problemlerini bitireceğine delalet eder. Rüyada babasını evlenirken görmek şayet annesi halen yaşamda ve annesiyle babası halen evliyse ,  bir iş üzerine yabancı bir iş ek olarak kurup ordan da karlar elde edeceğinize delalet eder. Rüyada babasını evlenirken görmek şayet bireyin annesi yaşamda değil ise itinalı işinizden istifa edip kocaman ve kuvvetli bir iş kuracağınıza delalet eder.

Rüyada babasının yara aldığını, talihsiz kaza yaptığını, acı çektiğini, yara aldığını başka bir deyişle babayı onu görmek istemeyeceğiniz hallerde görmek aile içerisinde başarılarınız yardımıyla bir bir sürü kez ön tasarıda tutulacağınıza ve taktir edileceğinize delalet eder. Rüyada babasının annesinden boşandığını görmek, iş ya da okul hayatınızdaki sıkıntılarla kendisinin çabalarınızla baş edebileceğinize ve her geçtiğimiz gün başarılarınızın artacağına işarettir. Rüyada babasının bebek sahibi meydana geldiğini görmek,  aile büyüklerinin sizlere devredecekleri bir iş yardımıyla kazancınızın artacağına yorumlanır. Rüyada babasıyla cinsel ilişkiye girdiğini görmek,  işinizde yaşadığınız problemlerin her geçen gün düzeleceğine, başarılarınızın da kısa süre içerisinde yükseliş göstereceğine delalet eder.

Rüyada babasının aileyi bir araya topladığını görmek aile içinden bir kimseden elinize geçecek durumda olan hayırlı bir doküman, paket ya da toplanmış bir paraya yorumlanır. Rüyada babanız ile yolculuğa çıktığınızı gördüyseniz hayırlı bir yere ücret harcayacağınıza delalettir. Rüyada baba eli öpmek, aile içinden yakın olduğunuz bir akrabanızdan parasal bir konuda destek isteyeceğinize ve bunun benzer babanızdan ücret istemişsiniz benzeri pozitif sonuçlanacağına işarettir.

Rüyada babanın namaz kıldığını ve ibadet etme ettiğini görmek,  yakın olduğunuz bir ahbabınız, arkadaşınız yardımıyla hanenizde bereketin artacağına ve bereket bolluğundan parasal sıkıntılardan kaynaklanan huzursuzluğun gideceğine delalet eder. Rüyada babasıyla yiyecek yediğini görmek,  yakın bir dostunuzdan borç alacağınıza işarettir. Rüyada babasını uyurken görmek,  insanların çok olduğu kalabalık bir yerde başarılarınızla ön tasarıda tutulup, bir bir sürü kez konuşulacağınıza delalettir. Rüyada babasının şanlı, şöhretli, tanınmış biri meydana geldiğini görmek bir mülk sahibi olacağınıza ve bu mülk ile ek olarak kocaman kazançlar sağlayacağınıza delalet eder. Rüyada babasının haneden terk ettiğini görmek,  evinize aile içerisinde yapılmış durumda olan bir işten ek ücret geleceğine, parasal durumunuzun ek olarak iyi olacağına işarettir.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada baba görmek  başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Baba Görmek
Puanlama
5

Yorum Yaz