1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada baca görmek

Rüyada Baca Görmek

 

Rüyada Baca Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada baca görmek, nasip ve bol yiyecek ile deyim olunur. Bizzat evinin bacasından kara ve koyu bir duman çıktığını görmek , rızkın bolluğuna ve bereketine delalet eder. Rüyada bacadan hiç duman çıkmadığını görmek , hanedeki düzenin bozukluğuna işarettir. Hanedeki bacanın yıkılmış, bitkin olmuş meydana geldiğini görmek , keder ve üzüntüye işarettir.

Rüyada baca görmek, düzgün, temiz baca görmek bireyin ev sahibi olacağını bilgi verir. Bacanızdan hiç duman çıkmadığını görmek , evinizde dirlik olmadığına yorumlanır. Rüyada bacanızın yıkılmış meydana geldiğini görmek , düşmanlarınızın yok olacağına; Bacanızdan bir kiremit düştüğünü görmek , evinizden bir bireyin yolculuğa çıkacağına işarettir.

Rüyada baca görmek, baca temizlemek, tüm işlerinizin normal bir biçimde yürüyeceğine işaret eder. Rüyada bacanızın tutuştuğunu görmek , eleme ve acıya delalettir. Rüyada bacanızın yıkıldığını görmek , bir ilim haberi alacağınıza ya da aileniz bireylerinden birisinin zor bir hastalığa tutulacağına delalet sayılır.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

 

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada babayiğit görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Baca Görmek
Puanlama
4

Yorum Yaz