1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada bacak arası görmek

Rüyada Bacak Arası Görmek

 

Rüyada Bacak Arası Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada bacak arası görmek, kötüye yorumlanır. Rüyada bacak arası görmek, boşanmak olarak yorum edilir.

Rüyada edep yerindeki kılları tıraş ettiğini ya da rastgele bir şekilde kasık kıllarını görmek , borcun ödenmesine, hüzün ve kederin gitmesine alamettir. Rüyada kadın kasığı görmek, bostan ekilecek koltuk ile deyim edilir. Rüyada bacak arası görmek,bayanın kasığını görmek , onun boşanmasına delalet eder. Rüyada bayanın regl olması da, yeniden böyle deyim edilir.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada bacak görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Bacak Arası Görmek
Puanlama
5

Yorum Yaz