1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

rüyada bacak görmek

Rüyada Bacak Görmek

 

Rüyada Bacak Görmek Ne Anlama Gelir ?

 

Rüyada bacak görmek, hayra ve iyi işlere yorumlanır. Rüyada bacak görmek, mutluluk, sevinç, sağlık gibi olumlu ve hayırlı şeylere yorumlanır.

Rüyada bizzat bacaklarının sıhhatli ve harika görülmesi, rüya sahibinin iş, gelir ve sıhhat benzeri konularda talihli olacağına delalet eder.

Rüyada kıllı bacak görmek , o bireyin borçlanmaya eğilimli olduğuna işarettir. Rüyada harika ve şekilli bacaklar görmek , mutlu olmak ve harika dostluklar edinileceğinin habercisidir. Rüyada hastalıklı ya da engelli bacaklar görmek , fakirliğe ve düş kırıklığına delalet eder.

Rüyada temiz ve çıplak bacak görmek , sıkıntıdan kurtulup, feraha çıkılacağına işarettir. Bacak kirli ve kıllıysa kocaman sıkıntı olarak yorumlanır. Rüyada fit ve kuru bacaklar görmek , bir sürü fit ve kudretsiz bir hale düşüleceğine yorumlanır. Rüyada bacak incinmesi görmek , keder ve üzüntüye delalet eder. Rüyada bizzat bacağınızı kesik görmek , neşeye ve sevince delalet eder.

Rüyada harika bacaklarınız olup da arkadaş etraflarında ve farklı etraflarda dolaştığınızı görmek , birçok de sevilmediğinize işarettir. Rüyada bacağınızın yabancı bir bacakla dolaştığını görmek , sıhhat meselelerine delalet eder. Rüyada bacağının bir madenden ya da tahtadan meydana geldiğini görmek , rüya sahibinin farklı iş müracaatlarının negatif sonuçlanacağına; bacaklarını çarpık olarak görmek , şuanki eşya varlığının azalacağına; bacaklarını kalın ve güçlü görmek , oldukça başarılı işler yapacağına; bacaklarını titrek görmek , iş ve nasip konularında bahtsız olduğuna işarettir.

Rüyada bacak görmek , o bireyin yolculuk yapacağına yorumlanır. Rüyada bacaklarında kırıklar meydana geldiğini görmek , o bireyin çıkacağı yolculuktan geç döneceğine işarettir. Rüyada bir bacağının kesik meydana geldiğini görmek , beklenen bir misafirin gelmeyeceğine ya da geç geleceğine; 2 bacağının kesik meydana geldiğini görmek , beklenen misafirin gelemeyeceğine yorumlanır.

Rüyada tanıdığınız bir kimsenin bacağının görülmesi, o bireyin düşlerinde gördüğü bacağın sahibiyle evleneceğine delalet eder. Bir bayanın düşlerinde bacağının açıldığını görmesi,, parasal ve içsel açıdan yer aldığı vaziyetten ek olarak güzel olanaklara kavuşacağına yorumlanır. Bir bireyin düşlerinde bir ayağı üstünde yürüdüğünü görmesi, eşya varlıklarının bir bölümünün eksileceğine işarettir. Rüyada 2 bacağının kırıldığını görmek , rüya sahibinin kocaman parasal sorunlara düşeceğine delalet eder.

 

ÖNEMLİ !!

Rüyalar yorumlanırken önemli hususlardan, önemli özelliklerden biri rüya içerisinde görmüş olduğumuz diğer belirgin nesnelerin veya eylemlerin rüya tabirlerine bakarak hepsine sonunda bir bütün olarak anlam vermeniz ve yorumlamanız gerekir. Size yardımcı olması için sitemizin arama bölümünü kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta diğer bir husus ise, rüyalar her zaman geleceğin bir habercisi olmamasıdır.Günlük hayatta hayatta karşılaştığınız durumların, başınıza gelen olayların, konuşmaların, düşüncelerin rüyanızda görünmesi gayet doğaldır. Bunun nedeni günlük hayattaki olayların ve durumların bilinçaltınızda yer etmesi ve uyku halinde size gözükmesidir. Bu durumda rüyalar yorumlanmazlar ve bunlara piskolojik rüyalar da denilmektedir.

Bazı rüyalar çok karmaşık ve komplike bir yapıda olabilir. Bu rüyaları yorumlamak gerçekten çok zordur. Rüya tabiri yapmak gerçekten çok zor bi zanaattir ve bilgi gerektirir. Sitemizde bulunan rüya tabirleri birçok araştırma sonucu en doğru kaynakların bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Gormek.gen.tr ekibi olarak sizlere en doğru bilgiyi aktarabilmek için işimizi severek yapmaktayız. “Severek yapılmayan bir iş hayırlı değildir.”

Bir önceki rüya tabiri olan rüyada baca görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Özet
Yorum Tarihi
Rüya Konusu
Rüyada Bacak Görmek
Puanlama
5

Yorum Yaz